Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fiúk miért a duci lányokra...

A fiúk miért a duci lányokra buknak? Mindegyik fiú ilyen? Az osztályban is mindegyik a 'nagyseggűre' bukik.

Figyelt kérdés

Eddig azthittem, hogy a szép, csinos lányokra buknak. Errefel mindegyik fiú a duci, nagyfenekű, nagymellű lányokat Fgodossa, meg akar vele járni.És aztmondják:"milyen jó segged van" XD

Komolyan nm értem őket:)

Én a 14-15 éves fiúknűl vettem észre ezt, mmindegyiknél ígyvan? +16 fiúk?

xD

14,5 L


2011. máj. 12. 14:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
54%
azért mert a teltkarcsú csajok a legjobbak, akiken van mit fogni, van formájuk. az ilyen gebéken, mint pl te lehetsz semmi élvezet nincs, csak deszka alakúak mindenhol meg a csontokat lehet rajtuk megfogni max.
2011. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
30%

Azért, mert a jó csajokhoz nem mernek odamenni:)

De nyugi ne minden pasi ilyen nyominger.

2011. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
74%

14 éves koromban mi is a duci lányokat bámultuk, főleg tesiórán mert akkor himbálózott a mellük. Ilyenek a kamaszfiúk. Aztán pár év múlva kinőttük, a te osztálytársaid is kinövik.


25F

2011. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
első válaszoló, látom te is csak kihasználod a lányokat:) azért jók neked mert van rajtuk mit fogni, ne is tagadd:P
2011. máj. 12. 14:48
 5/29 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert a tini fiuk számára ez a menő, ők nem a szerelmet keresik, csak fel akarják fedezni a "női" testet....én vékony tipusba tartozom, nem is kellettem senkinek, most 20 éves vagyok, és nem tudom levakarni magamrol a férfiakat.
2011. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
szóval akkor sak megváltozik a véleményük :P:)
2011. máj. 12. 15:08
 7/29 anonim ***** válasza:
60%
azért, mert a lányoknál tök más az ideális testalkat, mint a fiúk szemében. míg kb. minden lány ilyen: [link] akar lenni, a fiúknak ez már az asztallap kategória. jobban szeretik, ha egy lány ilyen: [link] adottságokkal, kerek idomokkal rendelkezik. A legtöbb lány azonban (főleg 14-16 évesen a médiának köszönhetően) ezeket a lányokat ducinak tartja. pedig ez egy tök átlag testalkat!
2011. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%

először is egy duci lány is lehet aranyos , szép stb

lehet akármilyen jó teste , szép egy lány ha mellette ocsmány természete van, vagy csak szimplán olyan ami nekem nem jön be akkor kérdés nélkül a ducibb de kedvesebb lány választanám az adott helyzetbe

a mell és fenék mérete meg csak az éretlen vagy felszínes fiúkat érdekli

2011. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%

"csak az éretlen vagy felszínes fiúkat érdekli"

hát azért ezt így nem állítanám. a pasik többsége azért jól megnézi a lányokat, és ítélkezik (ha nem is mondja ki, de gondol rá, mert lát a szemével). oké, talán nem ez a döntő, fő dolog egy párkapcsolatban, hogy mekkora feneke, melle van a másiknak, de azért számít. valahogy ki kell, hogy alakuljon a testi vonzódás (:


a kérdésedre a válasz pedig tényleg az, hogy a férfiak jobban bírják a valamivel teltebb lányokat. de szerintem ez embere válogatja. egy vékonyabb alkatú is lehet nagyon szexi ;) Majd meglátod.

2011. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

értem én, nem mondtam hogy nem lehet kedves egy duci lány.

Az osztályunkban a lányok töbsége már mutogatja magát, mindenükt ki akarják villantani, és olyan 'harciasak' durvák, főleg a fiúkkal, de ennek ellenére a fiúk fogdossák, illetve 'szerelmesek beléjük' mert nagy a fenekük. -.-

ezért kérdem hogy ez megfog változni a fiúknál? vagy már rá se néznek a csinos, vékony lányokra-.-

És amugy vannak olyan lányok akik szeetnének pár kilót felszedni, de a genetika nem engedi, hiába várhatja egy fiú hogy legyen duci az a lány!!

2011. máj. 12. 15:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!