Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fiúk miért a duci lányokra...

A fiúk miért a duci lányokra buknak? Mindegyik fiú ilyen? Az osztályban is mindegyik a 'nagyseggűre' bukik.

Figyelt kérdés

Eddig azthittem, hogy a szép, csinos lányokra buknak. Errefel mindegyik fiú a duci, nagyfenekű, nagymellű lányokat Fgodossa, meg akar vele járni.És aztmondják:"milyen jó segged van" XD

Komolyan nm értem őket:)

Én a 14-15 éves fiúknűl vettem észre ezt, mmindegyiknél ígyvan? +16 fiúk?

xD

14,5 L


2011. máj. 12. 14:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
59%
22:21-nek is ment a zöld kéz :)
2011. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Honnan szeditek hogy én irigy vagyok, meg lenézem a duci lányokat???

Nem nézek le senkit, sőt, és nem is vagyok olyannyira vékony, mint azt hiszitek.

Én csak kérdeztem, hgoy a fiúknál mindig a kinézet a döntő? Hogy járnak egy lánnyal csakazért mert 'van mit rajta fogni'??

És ahogy látom, itt mindegyik fiú válaszoló ilyen-.- most lenézitek a vékony lányokat,(22:21 válaszoló!) deszkának meg asztalnak hívjátok őket, pedig vannak olyan vékony lányok akik nem tehetnek róla, hogy vékonyak, és azokra már rá se néztek, mert'nincs rajta mit fogni'?



Egyébként ilyenekre gondoltam: [link]


[link]


és:


[link]


[link]


.

2011. máj. 13. 09:35
 23/29 anonim ***** válasza:
59%
egyértelmű, hogy a 2. képsor nőiesebb.
2011. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
na mind1, remélem azért vannak olyan fiúk akiknek nem a 'husi' a fontos...
2011. máj. 13. 13:00
 25/29 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, én teljesen megértelek. Azonban úgy tűnik, el kell fogadni, hogy változik a nőideál időről időre, amibe én is nehezen törődök bele, sőt, hihetetlennek tartom, mert a te általad linkelt képek alapján én is az első kategóriába tartozó lányokat találom szépnek, a második csoportba soroltakat meg pár éve meg sem nézték volna az utcán. Személy szerint végre elfogadtam a testem, ami nem volt egyszerű, és az első lányokhoz tartom magamnak hasonlónak, örültem, hogy végre, hátha másnak is megtetszem majd, erre bejött ez... :) Azonban megtaláltam a párom, aki szintén osztja a véleményünket és még sok más ember is, elhiheted! De azt is el kell fogadni, hogy másnak más tetszik... Ez van, én is sajnálom, de sokat nem tudunk tenni, mást nem várunk 5-10 évet, hátha megint változik az ideális női alakról alkotott vélemény. :)
2011. máj. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod, végre jött egy megértő válaszoló -.-...

Én is remélem változik még, mert eddig ugygondoltam h a fiúk többsége a csinos lányokat sorolja előre,...de látom most mindenki a "husikára" ugrik, anélkül h megismernéó minda2 féle embert, de nem! ők járnak vele mert van nagy segge meg melle...és a másikat meg 'gebének hívja.

-.-

2011. máj. 14. 09:34
 27/29 anonim ***** válasza:
Mindenből az optimális a legjobb, a szélsőségek taszítanak. NEm tetszenek a nagyon vézga lányok, de a hájpacnikért sem rajongom. A kettő közt a jó, mint pl. Monica Bellucci testalkata mostanában, na az nagyon buja szexis. De ha választani kéne,hogy melyik irányba tolódjon a mérleg, én is azt mondom, legyen pár kilóval több, mint kevesebb. A teltkarcsú nők valahogy érettebbnek, nőiesebbnek tűnnek, mint a véznák, azokról mindig egy 12 éves taknyos tinilány képe ugrik be, tipikus pedofil étvágyak kiszolgálására valók. Az ilyen nagyon sovány nők inkább egészségtelennek, gyengének tűnnek, átvitt értelemben olyan mint egy telefonburkolat, amiből kispórolták az anyagot, aztán hibog mint egy ócska vizespalack. Egyszó mint száz, a túl vékony nők :gyereklány kinézetűek, unalmasak számomra.
2012. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Dóri24 válasza:
szia én 152 cm vok és 63 kg értem megörülnek a palik nagy se em van telt comb széles derék bár a mellem nem nagy annyi hogy az ilyen lányok éretebbek minden szemp.bol!a kis vékony csitriket meg kilánynak nézik a fiuk!!!!!!!!!!!!
2013. nov. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Igen, minden férfi meghal a húsos lányokért széles csípő nagy segg ez kell nekem!!! Forever
2014. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!