Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék kontaktlencsét, de...

Szeretnék kontaktlencsét, de apa nem engedi. Hogy győzzem meg?

Figyelt kérdés
Szemüvegem van, de nagyon zavar, nem szeretem. Kényelmetlen, és most lesz még állandó fogszabályzóm is, már úgy fogok kinézni mint Betti a csúnya lány.:D Az önbizalmam kb 0. :S A szemészeten tök bunkó mindegyik nő, folyton azt sulykolják apámba, hogy nehogy megengedje, mert nem egészséges stb. Hogy tudnám mégis rávenni? 16/l
2011. máj. 12. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hagyd el egy párszor vagy törd össze "véletlenűl"s mod apádnak hogy lecsét nem lehet olyan könnyen eltörni v elhagyni...és ha van lecséd még napszemcsit is tudsz hordani
2011. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. mondd el neki ezeket

2. mondd el, hogy nyáron szeretnél sportolni, strandolni, és hogy szemüvegben sokkal nehezebb, kényelmetlenebb, pláne ha eltörik és belemegy a szemedbe a szilánk (nemtom van-e ilyen, de elrettentésnek jó:D)

3. vállald, hogy a zsebpénzed 1 részéből besegítesz nekik a vásárlásába (mert nem olcsó)

4. győzd meg, hogy legalább 1 próbalencsét vegyetek, hogy megnézd, hogy bírod

2011. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem fogom direkt elhagyni, és eltörni, nem 2 forint volt.. Elmondtam már neki ezeket, de nem hatja meg :( Azért köszi.
2011. máj. 12. 21:46
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Dolgozz nyáron és vegyél a keresetedből.
2011. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszéld meg vele,hogy ez neked így nem jó.

Mond meg,hogy beszállsz x összeggel.

És érvelj!

Érvek a kontaktlencse mellett,amik mondjuk rád is vonatkozhatnak:

-cikinek tartod.

-az önbizalom szinted 0 ha rajtad van.

-nagyon zavar,idegesít.

-kényelmetlen a sportoláshoz,tesiórákhoz,meg amúgy is a szemüveg kényelmetlen úgy minden dologhoz amit csinálsz,de ezt mond hanem inkább hivatkozz a sportra,főleg ha vmit sportolsz az nagyon hasznos indok tud lenni:)

(- nem tudom,hogy így van-e ,de remélem,hogy az emberek ahova jársz/az osztálytársaid/gonosz lányok a suliból csúfolnak-e emiatt,mert ez tényleg nagyon meg tudja keseríteni az életed,hogy akár erre is hivatkozhatsz)

Remélem tudtam segíteni:)

14L

2011. máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem csúfol senki, szerencsére. :) Bár az ilyen csúfolkodást nem veszem magamra, szánalmasnak tartom az ilyen embereket.:)
2011. máj. 14. 20:39
 7/7 anonim válasza:
Először is: ha kontaktlencséd lenne, akkor tudnád kezelni? Csak mert az apukád biztos azért nem engedi, mert túl nagy a fertőzésveszély. Előbb próbáld meg bebizonyítani, hogy tudsz vigyázni magadra (vagyis a szemedre :D).
2014. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!