Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörömmel be lehet rakni a...

Műkörömmel be lehet rakni a kontaktlencsét?

Figyelt kérdés
Holnap megyek műkörmöshöz és hegyes műkörmöt szeretnék. Amúgy már évek óta kontaktlencsét hordok. Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2011. szept. 18. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
valaki simán megcsinálja úgy is, nem lehetetlen. engem azért tuti akadályozna.. szintén kontkaktlencsés vagyok :)
2011. szept. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is régóta lencséztem, aztán csináltattam egy jó hegyes körmöt. Semmi baj nem volt a betételével, mivel ugyebár csak rá kell "cuppantani" a szemre a lencsét, nem kell belenyúlni a szembe. A kivétel kicsit nehézkesebb volt, mert nekem úgy mutatták, hogy a mutató és hüvelyk ujjammal kell kivenni, egyiket jobbról másikat balról indítani. (nemtom jól elmagyarázni). Na hát ez nem ment körmökkel.. először tisztára bepánikoltam, de utána rájöttem, hogyha nem az ujjbegyeimmel oldalról balról, jobbról indítok hanem az ujjaim középsőbb részével, úgy is kilehet venni, és nem sérül meg.

szóval nyugodtan csináltathatsz körmöket(karmokat):D

2011. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Majd addig próbálkozom ameddig nem megy!
2011. szept. 18. 17:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Anyunak is van kontaktlencséje. Műkörme nincs, de mindig is természetesen hosszúak voltak a körmei. Ahogy Ő csinálja, gyerekjáték.
2011. szept. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. szept. 18. 18:46
 6/11 anonim ***** válasza:

simán be lehet, kivenni macerásabb...

viszont ha jobban kifele hajlítod az ujjadat, és nem az ujjbegyed hegyével, hanem egy kicsit lejjebb fogod meg, és nem szemből nyúlsz a szemedhez, hanem egy kicsit alulról, akkor menni fog. remélem érted, nem sikerül jobban leírnom..:)

2011. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én mindig az újjbegyre teszem a lencsét, nem annyira az újjam helyére, szóval simán be lehet tenni.

Kivenni sem gáz, az újjam begyével összecsiptetem, és már lent is van. Ettől nem kell félned:)

2011. szept. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nehezen de kivettem! :D Még fura a műköröm szóval ha megszoktam majd akkor próbálkozok a lencsével! :) Köszi a válaszokat!!!
2011. szept. 20. 16:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Másképp is ki lehet veni a lencsét. A felső szehéjadra teszed a mutató ujjad, a szemed alá a másikat, és kipattintod!:)
2011. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, ha így csináltam, nekem 2-3 nap után elszakadt a lencse
2011. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!