Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az epilalas intim helyen egy...

Az epilalas intim helyen egy fiunál mien szerintetek? Ciki?

Figyelt kérdés
Lanyok ti mit mondtok hogy milyen egy fiunal ha intim hejen nincs szor jobb vagy milyen milyennek hagyam meg ?? valaszojatak tagabban nemet es kort es normalis valaszokat varok !
2011. máj. 13. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be. Számomra b...zis. Én a rövidre nyírtat szeretem. De ízlések és............
2011. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az ápolt, rövidebbet jobb szeretem, mint a semmit. Szerintem ez ízlés kérdése. Nekem egy férfi szőrös, és kész :). Nem akarlak megbántani, de a helyesírásod miatt alig bírtam kitalálni, mi a téma.. figyelj picit jobban!

27L

2011. máj. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha epilálod, az k_rvára fog fájni XD
2011. máj. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne epiláld. de én jobban szeretem ha nincs rajta szőr. nekem valahogy diszkrét érzetet nyújt ha csupasz. amugy egy férfi nem attól férfi hogy szőrös.
2011. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!