Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya, ha valakinek...

Nagyon csúnya, ha valakinek ilyen rövid a lába? (Kép)

Figyelt kérdés

Nekem is ilyesmi van (ez nem az enyém...)

Nagyon csúnya? :( Nem hiszem, hogy nőni fog még...


[link]


13/L


2011. máj. 13. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

13 éves vagy, még rengeteget nőhet...

L/18

2011. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem csúnya. Sokan éldegélnek ilyen lábakon, de te még növésben vagy, szóval simán lehet hosszabb is. Bár attól függ milyen magasságot örököltél. Ha alacsony vagy, akkor ilyen is marad. Nem csúnya nyugi!
2011. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha hasonló akkor tornázz, tedd vékonyabbá.Nekem pl. nagyon kéne rövid láb,szerintem aranyos,szerintem inkább örülj neki :)

Csak járj el futni meg végezz valami torna gyakorlatokat.

2011. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Én: 165 cm

Anyum: 167 cm

Apum: kb. 178 cm


Meglehet, hogy növök még, de sokan írták itt a gyakorin, hogy a menstruáció bekövetkezte után a lábak hosszúsága nem nőhet. Nem is tudom, lesz valami a hormonokkal... A felsőtest nőhet, de a lábak nem. Nagyon szakszerűen írták többen is, ezért elhittem. Nem tudom jól tettem-e. :(

2011. máj. 13. 22:56
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem hülyeség, bár nem vagyok annyira de annyira tájékozott a témában. Szerintem majdnem mindenkinek megjön a menstruációja 14-15 éves korára, fura lenne ha minden nő akkora lábakon szaladgálna, mint amekkora akkor volt neki.
2011. máj. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon aranyos.(:

nekem is ilyen rövid a lábam..16 vagyok és mindenki csak dícséri milyen szép,csinos meg aranyos..(:

így rövid lábbal nem kell szégyellned ha magassarkút veszel fel sem..mert nem kell félned,hogy a magasság miatt majd cikiznek..persze a magasaknak is állhat jól..ez nem kérdéses..de most ugye a rövid lábakról van szó..(:

tornázz egy kicsit,formáld gyakorlatokkal(:

én is ezt teszem,mert kissé husisak,de odavannak érte (:

2011. máj. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Mit mondjak, nem valami esztétikus, de hát istenem. El kell fogadni, nekem meg a mellem kicsi.
2011. máj. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Őszinte leszek, szerintem nagyon sokat nem fogsz már nőni. Nincs baj ezzel a magassággal, csak ügyesebben kell felöltözni, mint a képen látható lány (nem feltétlenül magassarkú cipő viselésére gondolok, hanem olyan öltözékre, amik optikailag nem "vágnak ketté").
2011. máj. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Semmi baja a lábaidnak, teljesen jók, ne filózz ezen. Lehet nem nyersz vele maratont, de minden más tökéletesen menni fog.
2011. máj. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én is 165 vagyok:D

de rövidebb lábaknak jobban örülnék mivel kicsit vékony vagyok és így még hosszabbnak látszik a lábam:D

17/L

2011. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!