Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya vagyok? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya vagyok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Ritka rondának érzem magam :,( Szerintetek is? 13/L


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. jan. 7. 22:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
sztem meg csak egy kislány vagy, és nem vagy csúnya, amúgy pár év múlva majd nőies lesz az arcod, most még kislányos, sztem ne rágódj ezen, nincs veled gond, foglald el magad valami hobbival, az a baj úgy gondolom, hogy túl sokat unatkozol, és túl sok időd van ezzel foglalkozni
2011. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Sztem semmi de smemi probléma. megaztán úgyis változol még sokat.
2011. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Teljesen átlagos 13 éves vagy, de azért mosolyoghattál volna a képeken:)


Olyan korban vagy, h csúnyának látod magad, pedig semmi baj veled, nem lehet mindenki plázacica, és hidd el nekem, ők sem elégedettek magukkal.

Ráérsz még festeni, meg rázni magad, kislány vagy még, de ez is lehet szép.

2011. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
44%
Tény hogy nem vagy egy szépségkirálynő (de hidd el, azok se szépek smink nélkül) de NEM VAGY RONDA! Átlagos vagy. Van olyan aki tényleg ronda és a "fél karját odaadná" hogy így nézhessen ki. :)
2011. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
igaza van az első válaszadónak. átlagos kislány vagy, aki túl hamar akar felnőni. éld az életed, szeresd úgy és olyannak magad, amilyen vagy, légy laza, és sokkal szebbnek tűnik majd a világ.
2011. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy van hobbim, vívás.
2011. jan. 7. 22:56
 7/27 anonim válasza:

Szerintem teljesen átlagos vagy. :)

13/L

2011. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy van hobbim, vívás.
2011. jan. 7. 22:56
 9/27 anonim ***** válasza:
69%
Ha változni akarsz kezdetnek menj el fodrászhoz, vágass egy normálisabb hajat, mondjuk oldalfrufru és tépettre. Az már nagy változás lenne és sztem jól is állna.
2011. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
41%

hátöhm...bocsi, de nemvagy egy szépség...

13/f

2011. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!