Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép, modern, fiatalos tetovál...

Szép, modern, fiatalos tetoválás? (:

Figyelt kérdés

20/L vagyok és szülinapomra anyáéktól kapok egy tetoválást.!(:

azonban nem tudom milyet is szeretnék..:(

mindenképpen alkarra vagy felkarra szeretnék,máshová nem..(:

ne túl bonyolult mintát és valami fiatalosat,divatosat(:

Tudnátok ilyeneket mutatni?(:

Előre is köszike!!!! :)


2011. máj. 16. 17:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ma 17:48

Mi a baj a felkarral/vállal?

Én pont oda csináltattam, az általad linkelt helyen:-D

2011. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a 17:48-as

Hát nekem személy szerint ez nagyon csúnya, bármi van is rajta, olyan Számomra(!!!) igénytelen, nőietlen, illúzióromboló és még sorolhatnám.De így vagyok még a nyakon lévő (gerincet kivéve) és a derékon lévő tetoválásokkal is (ribancrendszám), és még a boka fölöttivel(ez meg a tipikus virágminta, meg pillangó), már minden második nőn láthatsz ilyet.Akinek egy kis esze van oda nem varrat.A hideg ráz, ha nőn ilyet látok.Viszont vannak ezerszer jobb helyek, ahol nagyon szépen mutat, pl.háton, nyak hátsó részén, lapockán, lábfejen..ezek tetszenek.

2011. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Na, elküldte a válaszomat idő előtt, szóval még mindig a '48-as vagyok.

A nonfiguratív mintákról még nem is szóltam, de oldalakat tudnék teleírni az igénytelenségükről :)

Ez van, túl sok vizuális nevelést kaptam :)))

2011. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!