Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vajon nincs elég önbizalmam?

Vajon nincs elég önbizalmam?

Figyelt kérdés

Alapjáraton meg vagyok elégedve magammal, egyetlen egy dolog van.

A vádlim, amit utálok mert a combomhoz képest nagy és vastag. Emiatt egyszerűen nem merek felvenni egy miniszoknyát. Kis farmernadrágot is csak úgy, hogy ha kilépek az utcára azon kattog az agyam, hogy látszik az a ronda vádlim.

Nem az a "puhos" vádlim van, mert viszonylag izmos, nem tökéletesen kidolgozott, de van rajta izom.


Nem tudom így el tudjátok-e képzelni, de nem vékonyodik olyan szépen a combomhoz képest.


Alapjáraton kb, ilyesmi testalkatom van:

[link]


de a vádlim kicsit vastagabb a képen szereplő lány vádlijánál.

Tudom nem kellene vele törődnöm, és ez ennél nagyobb gondom sosem legyen, de mégis feszélyez:S


2011. máj. 20. 11:54
 1/7 A kérdező kommentje:
-ez
2011. máj. 20. 11:55
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, vagy megszoksz, vagy megszöksz. Feszélyezve érezheted magad egész életedben, aztán majd egyszer csak rádöbbensz, hogy "basszus, éveken át nem éreztem jól magam a bőrömben egy BUTASÁG miatt". Senki sem nézi a vádlid, ne érdekeljen. Míg neked ez a világ legnagyobb gondja, addig más észre se veszi. Pl. egyik barátnőm utálja a 'nagy' orrát. Míg ezt nekem nem mondta, eszembe se jutott volna nagynak nevezni az orrát, mert semmi baj nincs vele.
2011. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek az a legnagyobb baja, ami éppen van...:) Sok lánynak ilyen vádlija van, abszolút nem ezt nézik a pasik egy csajon, és ilyen vádli is tud szexi lenni. Ha egy lány elfogadja a testét olyannak, amilyen, akkor a kisugárzása is megváltozik, és ezáltal más is könyebben fogadja el. Először nézik meg egy lány mosolyát, mint a vádliját.:)


De nem tudom kitudtad-e hámozni a mondanivalóm, ma valahogy nem tudom kifejezni magam.:D :D

2011. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Persze értem, amit írtok. Hát akkor marad az a verzió, hogy elfojtom a dolgot, és már csak azért is felveszek egy miniszoknyát:P


Amúgy számomra a vádlim nem a szexis kategóriába tartozik.

2011. máj. 20. 12:29
 5/7 anonim ***** válasza:
hát ha ilyen testalkatod van, mint a képen a csajnak, az szerintem rohadt szép
2011. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ilyesmi igen, csak a bőröm fehérebb, mondjuk akkora melleim sincsenek. De alkatilag ilyen
2011. máj. 20. 13:51
 7/7 Dettina23 válasza:

Nekem is ez életem problémája...kedves kérdező nemtudom, hogy neked mekkora a vádlid vagy ilyesmi.Nkemem néha sőt gyakran nagyon szokott feszülni, mint állat és utálom, de nálam ez genetika eszküszöm az életemre hogy semmit nem edzettem rá soha.Azért is utálom mert úgy izmos hogy nemén akartam hogy izmos legyen, szerintem én amig elek szivbol fogomutalni a vadlimat....

amugy en csővadlit szeretnék mert szerintem a viágon rajtam kivul kb 10 embernek van ilyen vadlija mint nekem..jah es ebbol is legalabb 6 már regesreg meghalt....:D

2014. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!