Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon lehet esélyem ennél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet esélyem ennél a lánynál? Szinte a nullára esett vissza az önbizalmam az elmúlt években, ezért nem tudom megítélni a helyzetet.

Figyelt kérdés

Szóval a történet: 27 éves srác vagyok. Egy kevésbé forgalmas bevásárlóközpontban szoktam vásárolni. És néhány hete mindig ugyanazt a pénztáros lányt fogom ki, eleinte véletlenül, ma már tudatosan. Nagyon kedves, mindig mosolyog rám, de valahogy olyan huncutul és a mosoly közben mindig lefelé néz.

Régebben gond nélkül rányomultam volna, most viszont eléggé bizonytalan vagyok, mert egy két évvel ezelőtti sportsérülés miatt, elég sok kiló felkúszott rám (azelőtt rendszeresen sportoltam), így ma már gurítani lehet engem. Természetesen ráálltam újból a sportra amint lehetett, de hát nem megy egyik pillanatról a másikra.

A kérdésem az lenne, hogy vajon bejöhetek-e ennek a lánynak azért mosolyog, vagy pedig éppen kinevet engem? (Tisztában vagyok azzal, hogy naponta legalább 100-an bepróbálkoznak nála, így még jobban csökken az esélyem.)

Köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 16. 20:11
 1/3 anonim válasza:
100%
Én megpróbálnám :)
2011. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg szerintem semmiképp se halaszd el:)
2011. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálom, elvégre egyszer élünk!
2011. aug. 17. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!