Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép a köldök...

Szerintetek szép a köldök piercing?

Figyelt kérdés
Nektek van? :)
2011. máj. 20. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem még nincsen, de szeretnék, mivel csúnya a köldököm. Szerintem szépek, de sok mindentől függ, hogy tetszik-e, vagy nem.
2011. máj. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is szeretnék, de majd csak jövöre : )
2011. máj. 20. 18:13
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja és köszi a választ. ;)
2011. máj. 20. 18:13
 4/13 anonim ***** válasza:
Csodaszépek, nekem is van, most épp egy fehér-rózsaszín strasszos.
2011. máj. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szerintem elmegy. ha vkinek látom,hogy az van, semmilyen érzést nem vált ki belőlem...

mindig is a természetesség híve voltam, ezért nincsen semmilyen testékszerem, és nem festem a hajam sem(bár volt egy időszak,amikor igen), műköröm persze jöhet, de az más.

egyékbént nem is divat már, sztem ódivatúnak tűnnek benne az emberek.

másik oldalról megközelítve, van,akinek tényleg annyira tetszik, hogy tesz rá,mi a divat. oké..


van egy playboy nyuszis köldökpiercingem eladó, csak megvette nekem anyum még vagy 4éve, de mondom, soha nem fogom betetni. írj, ha érdekel. vannak képeim

2011. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik:) de csak az ilyen pont, az a pici, de ami nagyobb meg lógós az már nem. nekem nincs, de lehet h én is csináltatok majd magamnak, csak félek hogy megbánnám:/
2011. máj. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

sztem már nagyon nem divat és én el sem tudnám képzelni magamon pesze ez csak az én véleményem...

18/L

2011. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
kit érdekel, hogy divat-e? Nekem 6 éve ott van, és ott is marad mindaddig, ameddig terhes nem leszek.
2011. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%
undorító
2011. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem ocsmány.

19/F

2011. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!