Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányoknak hova áll jól a...

Lányoknak hova áll jól a piercing? És a szilikonból készült is lehet szép?

Figyelt kérdés
vagy amúgy hová szeretitek a pircinget magatokon, vagy partnereteken (fiúk és lányok) köldök, intim helyek, ajak, nyelv, fül, orr, szemöldök stb
2010. szept. 5. 15:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
27%

intim helyek,mellbimbok...es mindenhol,ahol csak lehet.

Istenem!!!miert kell igy elcsufitania magat az embernek????

2010. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

nekem csak szemöldökbe lesz, máshová nem. És az nagyon csini lesz, amúgy máshol még ékszer sincs rajtam, se fülbevaló, se nyaklánc semmi.

Tetoválásom a lapockámon, csak kiváncsi vagyok mások véleményére, ízlésére :)

24/L

2010. szept. 5. 16:02
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a köldökbe tetszik és oda is csináltattam már vagy 4 éve, mondjuk először nyelvbe akartam, de utána néztem , h mi meg hogy hát beparáztam szal maradt a köldök.

Sztem lányoknak fülbe, nyelvbe, köldökbe és esetleg orrba áll jól, bár én az arcomat nem szúratnám át sehol.


A szilikonból készült piercing inkább bohókás, etrém, mint szép, legalábbis amiket én láttam belőle.

20/L

2010. szept. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
köszi, de van köves is úgy tudom, ami tök olyan mintha fém lenne
2010. szept. 5. 16:20
 5/30 A kérdező kommentje:
és a hegyes állna jól, vagy a golyó végű, esetleg köves...
2010. szept. 5. 16:20
 6/30 anonim ***** válasza:
köldök
2010. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
és ha arcra, fejre szeretnék? (fül, orr, szemöldök, ajak...)
2010. szept. 5. 18:40
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ajak, orr, nyelv, mell, itt vannak piercingek. Párom imádja őket.

Tetkóm 3 van, váll, lapocka, mellkas, szép nagyok, színesek. (lesz is még bőven)

Relatív, hogy kinek mi a nőies, mert páromnak én így vagyok a NŐ, meg sok más férfinak.

A szilikon jó, csak nem húzza sokáig.


Partneren inkább csak mell piercing, a tetkó oké, de nemiszervet, arcot, és a gyönyörű mellkasát ne borítsa be vele. :)

21/L

2010. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Fura, hogy magadon tetszik neked az arc piercing, de a párodon neked már nem tetszik


nekem három tetkó, főleg ilyen közel egymáshoz már túl zsúfolt, azért nem szeretnék úgy kinézni, mint az LA. Ink ben a tetováló csaj

esetleg kicsi szolid tetkó, vagy nonfigu az oks (max a lapockás tetkóm mellé egy boka fölé, az is pl egy hangjegy violinkulccsal, vagy kis pillangó) de bőven elég hogy tetkó mellett van egy pircingem, plusz max kilövetem több helyen fülemet, aztán ha vagányabb vagy csinibb szeretnék lenni, akkor kisminkelem magam, új frizura, szép körmök, most szegecses csuklópántot szeretnék.

2010. szept. 5. 20:32
 10/30 A kérdező kommentje:

hát a műanyag csak nem kopik el


bár nemtom van e szemöldökbe való szilikon is


minden orvosi fém nikkelezett?


nemtom jól néz ki e a szilikon, de elvileg sokkal olcsóbb

2010. szept. 5. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!