Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, Fiúk szerintetek...

Lányok, Fiúk szerintetek melyik testalkat szebb?

Figyelt kérdés

A kérdésemet egy másik kérdés ihlette, miszerint a molettebb nők, avagy a sovány nők?

Én belinkeltem a példaképemet, aztán írt valaki, aki azt mondta 10 férfiból 8nak az tetszik, amit másodjára linkelni fogok. A második képről nem írok semmit, mert nem szeretnék vitát, és ha ráismer a válaszoló a képre nem szeretném, hogy az legyen szapulom ezt a testalkatot, mert nem is. Csak nekem személy szerint sok..


Szóval a "példaképem": [link]

[link]

Jennifer Nicole Lee


és a másik:)

[link]

[link]


23L


2011. máj. 20. 20:01
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:

és, ha lehet ne írjátok, hogy "a kettő közt"

ha nem is tetszik egyik sem, de csak ebből a kettőből lehetne választani, melyik tetszene jobban?

2011. máj. 20. 20:01
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
már megint két túl szélsőséges állapot! kettő közül természetesen az első. az nagyon rendben van.
2011. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy az első tetszik jobban. Egyébként a 3. képen meg mi a halál van? Ez ugye csak Photoshop?
2011. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

Az elsőnek nagyon szép alakja van. Igaz, az 1. képen túl izmosnak tűnik, de szerintem csak azért, mert le van kenve.

A második szerintem iszonyat ronda, bocsi.

2011. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

tudom, hogy szélsőséges, ezért is kértem, hogy tényleg ezek közül válasszatok, bár azt is tudom, hogy így nehéz, de próbáljátok meg:)


Nem tudom, hogy photoshop-e a 2. kép

2011. máj. 20. 20:06
 6/40 A kérdező kommentje:
Az első képen azért túl izmos, mert teljesen be vannak durranva az izmai. Nyugalmi állapotban azért nem ennyire:)
2011. máj. 20. 20:07
 7/40 anonim ***** válasza:

Egyik sem.

Inkább egy Beyonce-s testalkat, vagy egy Christina Aguilera-s.

2011. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
illetve a 3. kép bocsánat:D mármint a photoshop
2011. máj. 20. 20:09
 9/40 szamóca. ***** válasza:

na. egyikse.

:D

az első nekem túl izmos... valahogy nőknél nekem nem tetszik az izmos, ráadásul ezek a képek sem éppen a avlóságot tükrözik de ettől most eltekintek.


a második... hát tetszik nem tetszik nekem ez már a dagadt kategória, de persze rá lehet fogni hogy én túlságosan kritikus vagyok...

[link]

én valami ilyesmit próbálok magamból kihozni :DD

2011. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
nekem egyiksem tetszik, de h melyik a jobb, egyértelműen az első, mert a második az nagyon dúrva, de az első az túl izmos szerintem... 15/L
2011. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!