Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Répától barna bőr? Lehetséges ez?

Répától barna bőr? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Van egy lány a társaságban, aki nagyon-nagyon barna. Egyébként egy szőke, fehér bőrű lányról van szó, legalábbis 2-3 éve még az volt...most kérdeztem tőle, hogy mennyit szolizik hogy ilyen barna, erre az volt a válasz, hogy csak télen jár szoliba, ilyenkor meg azért barna mert nagyon sok répát eszik :O


Hát csak néztem nagyokat, mert tényleg iszonyatosan barna a bőre. Lehetséges ez, vagy szerintetek is kamuzott?


2011. máj. 25. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék, de amúgy olvastam több helyen, meg interjúkban hallottam, hogy színezi a bőrt. Eldönteni, h. hazudott-e v. sem csak akkor tudod, ha ismered, hogy milyen típus ...
2011. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A répában karotin van ami valóban ad színt ha telítődik a szervezet, de ha mellette az ember nem napozik abszolút, akkor vagy arról van szó hogy naponta eszik jóóó sokat vagy valóban kamuzik és azért néha ellátogat szoliba vagy ken valami krémet magára.
2011. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen...mert az oké, hogy van benne béta karotin, még az is, hogy segíthet a barnább bőr elérésében.

De el nem tudom képzelni, hogy mekkora mennyiséget kell ahhoz megenni minden áldott nap, hogy ilyen brutál barna legyen valaki.

2011. máj. 25. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem attól leszel brutál barna. Csak segíti a bőröd színeződését, olyan 200-300g répa kéne naponta, tehát kb 15mg karotin. Én is szedem csak én kapszulát és tényleg jó.
2011. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha sok répát eszel, valamilyen szinten tényleg elszineződik a bőröd bár ez sárgás szín lesz csak! Ha napozol is mellette sokat, akkor a béta-karotin, (amit A-vitaminná alakít át a szervezeted)segít lebarnulni!
2011. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!