Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan érezhetném jobban...

Hogyan érezhetném jobban magam a bőrömben? Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

164cm vagyok és 55kg tudom,hogy ez egy kicsit sok, és már dolgozom rajta.

de ettől függetlenül most közeledik a nyár, és már hétvégén megyek élményfürdőbe, ráadásul fiúval.

csak bikinit vagyok hajlandó felvenni a barnulás és a fazon miatt is, ez nem is kérdés és van is egy csinos darabom.

viszont nem érzem magam jól. hogyan tudnék ezen változtatni?


14L


2011. máj. 25. 23:36
 1/4 anonim válasza:

Ez nem vészesen sok, sőt, max 2-3 kg kéne, így látatlanban. Azt nem tudom, hogy hogy nézel ki, de ha úgy érzed, hogy nem oké, akkor én a sportot javaslom a fogyókúra helyett, a súlyod szerintem abszolút jó.

Csak úgy tudsz változtatni, hogy a fejedben változol. Elfogadod magad, és nem érdekel mások véleménye. Hidd el, hogy aki szeret, az így szeret.

Egy módszer, ami állítólag jó: nézd magad a tükörben, és keress minél több olyan részt, ami tetszik magadon, apróságokat. De közbe ne azon agyalj, hogy jujj ez a rész nem szép, blabla... csak arra koncentrálj, ami tetszik, dicsérd magad, építs önbizalmat.

2011. máj. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok. Attól még, hogy mondjuk szerinted oltári vastag a combod, másnak valószínűleg fel se tűnik. Ne azon agyalj, hogy mid nem szép, meg biztos megbámulnak, hanem húzd ki magad, mosolyogj, legyél jókedvű. A vidám lányok mindig sokkal szebbek:)
2011. máj. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dorka91 válasza:

Én 165 cm magas vagyok, jelenleg 56 kg, tehát hasonló arányokkal rendelkezünk. Nem tudom milyen alkat vagy, de én ebben a formámban bátran hordok bikinit, sőt, sokan dicsérnek is. Mellesleg a te korodban én is ilyen kritikus voltam magammal szemben, és még akkor is fogyni akartam, amikor 51 kg-t nyomtam.

A mostani formámban viszont sokkal jobban érzem magam, a barátom (akivel lassan 1 éve vagyunk együtt) imádja az alakomat, és nem szeretné, ha 2 kg-nál többet fogynék.

Itt egyedül a hozáállásodon kell változtatni. Nem feltétlenül az a szép amikor a tévében pózolnak olyan lányok, akiknek kb annyira vastag a combja, mint egy normális ember csuklója.

Szóval nyugodj meg, biztos csinos vagy. Én is azt tudom javasolni, hogy vedd számba milyen külső tulajdonságaiddal vagy elégedett, és zavartalanul vesd bele magadat a nyárba! :)

2011. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

hééé ez egyáltalán nem sok, maximum aránytalan a testfelépítésed és a combodat vastagabbnak érzed!

én 6 kilóval vagyok több, és 1 centivel magasabb:)

viszont ha a problémád az hogy nem érzed jól magad akkor semmi sem lehetetlen:) változtass! vagy, fogadd el magad úgy ahogy vagy:) én sem vagyok molett, se kövér! a combjaim sem érnek össze, lapos a hasam DE sokat sportoltam és diétáztam mindezért! Szóval hajrá! és jó strandolást! érezd jól magad! ne hogy a fiú azt lássa hogy olyan kellemetlenül érzed magad, légy felszabadult!


16L

2011. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!