Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted nem gáz, hogy...

Szerinted nem gáz, hogy mindenki ugyanazokat a motívumokat (kínai írásjelek, maori) tetováltatja magára?

Figyelt kérdés
Minden második emberen ilyeneket látok, miközben elvileg azért csináltattak tetoválást, mert szeretnének kitűnni a tömegből...
2011. máj. 26. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
nem gáz csak uncsi
2011. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
unalmas
2011. máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem mernék magamra varratni ilyet. Lehet, hogy jól néz ki, de mi van ha átvertek a szalonban és tésztaleves felírat kerül rám?
2011. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, csak akkor ne gondolják, hogy ők fingták a passzátszelet, meg hogy egyediek. Nekem még ugyanebbe a kategóriába kerül a pillangó, szívecske, kiscsillagocska, ezek legalább olyan uncsik.
2011. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, ha valaki konkrétan tudja miért azt varratja magára, amit, akkor van jelentése. A tésztáslevestől parázósnak meg: vidd te a mintát. Ha már mgára varrat az ember egy kanjit, legalább le kéne tudni írni, nem? XD

A csillag, pillangó, rbcrendszám még jobban idegesít, mert miért van rajta? Hát cuki, a barcsinőimnek is ilyen van, stb érvek jönnek általában. Így azért gáz.

Alapvetően meg nekem mindegy, mert amíg nem kényszerítenek, hogy én is magamra tetováltassam, addig nem érdekel a dolog. :D

2011. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De, eléggé. Főleg mikor ilyen nyolcosztályos emberkéken látni mandarin-kínai meg japán írásjeleket, akik még magyarul se tudnak.
2011. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is csillagocskákat terveztem, de miután a fél világ azt varratott kitaláltam a varjakat, amik szerintem ugyanolyan jól néznek ki:)
2011. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kínai és Japán motívumokat 70%ban félreértelmezik és ha egy olyan állampolgár elé kerülnének, elmondaná mit jelent ami a magyar testvérünk bőrén van biztos leégne


Maori-ból meg sok a totem féle tetkó, mellé jön a teknősbéka.


Én a durva törzsi harcos tetkókra szavazok, azokra nem mondják hogy béna és divat

2011. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még törzsi harcos tetkót se rakass magadra ha nincsen hozzá semmi közöd. Én a szimbólumokra, és olyan motívumokra szavazok aminek van jelentése... Annyira meg ne legyen már valaki hülye, hogy a szalonban választ ki egy kínai jelet, idézetet, szöveget. Ezeknek otthon kell utána nézni, és már a kész tervvel menni.
2011. jún. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
De nagyon is gáz,főleg hogy mindenki mostanában oda van a "The Rock tetkoért".Valjuk be tényleg szép,és látványos,de azt sem tudják mit jelent.The rock-nak a vállán és kezén a minták külön-külön jelentenek valamit,amit a sok 20 éves kis p*cs azt sem tudja mit jelent.Láttam már olyant is aki felvarratta magára a családját,olyan értelmben hogy már meghaltak,megkérdeztem,hogy tisztában vav-e a jelentésével?Hát nem.
2012. aug. 15. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!