Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megbántott egy csaj és nem...

Megbántott egy csaj és nem merek azótta közeledni a lányokhoz! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
végre rászántam magam és csináltam egy képet magamrol amit msn en elküldtem egy csajnak és megkérdeztem h akar e tőlem valamit? és ő meg azt mondta hogy "odatolom a rusnya fejem\'" meg stb ÉN NEM ! érzem magam anyira rondának szerintem átlagos vagyok MOST MIT CSINÁLJAK 14f
2009. júl. 27. 22:10
 1/5 A kérdező kommentje:
bocs ha véletlenül rossz kategóriába írtam
2009. júl. 27. 22:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.Hagyd a francba a csajt.Most attól hogy valaki visszautasított még nem dől össze a világ...gondold el életed során hány visszautasítást fogsz még kapni?!Amúgy meg egy pasinak fele annyira se kellemetlen a visszautasítás mint egy csajnak,szerintem.Amúgy nyugi nem te vagy csúnya attól hogy most kosarat kaptál.Másnak tuti bejössz majd.Nyugodtan próbálkozz csak tovább a lányoknál,attól fügetlenül hogy ez nem jött össze.Figyeld a csajok tekintetét hátha valamelyk téged les titokba;)
2009. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
vannak még rendes emberek kösz!
2009. júl. 27. 22:27
 4/5 anonim válasza:
semmi baj, lehet hogy csak más beállítottságu srácok jönnek be neki, vagy szerelmes/tetszik neki valaki.probálj meg ellazulni és ne azon törni magad hogy most vajon tetszeni fogok e neki vagy sem.add önmagad. ha valaki ezt értékeli akkor nyert ügyed van:D legyél laza, ha esetleg nem jön össze valaki mondd hogy semmi baj, ennél csak jobb lehet:D lehet nemis egy lány csak rád vár... már csak megkell találni(:
2009. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szard le, mit gondol a csaj.:) Lehethogy csak nem vagy az esete, vagy épp másik srác van a képben, vagy egyszerűen csak ilyen a természete, vagy bármi lehet...

Ha Te nem érzed magad rondának, akkor nem vagy az, hidd el.

Felejtsd el, és koncentrálj a jövőre, az új csajokra. 14 évesen még semmi sincs veszve.

2009. júl. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!