Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Átlagos, vagy nem túl szép...

Átlagos, vagy nem túl szép lányokhoz szólna a kérdésem! Ti hogy tudtátok Elfogadni, hogy nem vagytok annyira szépek, mint a többi mai lány?

Figyelt kérdés

mert én valahogy sehogy sem tudom elfogadni, hogy semmi különleges nincs az arcomban. :S

egyébként 17 éves vagyok.


2011. jan. 8. 16:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Találj valami olyat,ami leköti a figyelmed és ami arra késztet,hogy legyen egy életcélod:)Én is mindig ezzel voltam elfoglalva,nagyon sok szép lányt nézegettem a magazinokba,interneten és azon bánkódtam egész nap,hogy én miért nem nézhetek ki úgy?Ezért elhatároztam,hogy ettől a szemesztertől sokkal jobban fogok teljesíteni az iskolában,mint ezelőtt és most a félévi átlagom 4,7.Csakis a tanulásra koncentrálok és arra,hogy a jövőm biztosítva legyen:)Nekem így sikerült elfogadnom magamat és eljutnom arra a szintre,hogy nem törődök mások véleményével.
2011. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Próbáltam magam lefoglalni.Sikerült is, de aztán ugyanott vagyok ahol a part szakad.Talán túlságosan is az agyamba vésődött ez,és nem tudom kitörölni', hogy én nem lehetek olyan szép, mint a legtöbb nő akikkel találkozok az utcákon.Arra is gondoltam mindig,hogy az ázsiai,japán nők milyen szépek.Olyan lenne, ha én is olyan lennék, de nem tudok és nem is leszek az.Egy barátom sem volt még.


Bocsánat, ha önsajnálatnak tűnik, nem az a célom. Csak nincs kinek leírnom ezeket a gondolataimat.

Próbálok rajta változtatni kisebb nagyon sikerekkel. Majd egyszer remélem végleg sikerül,végülis bizakodó vagyok azért.

2011. jan. 8. 16:26
 3/25 emlya ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem lévőnek, én sem vagyok szép sőt inkább ronda, meg kövér is, és az összes barátnőmnek és ismerősőmnek van paija, sőt még hugomnak is, pedig ő még ducibb is. em tudom elfogadni magam sajnos.

De az előttem szólónak igaza van, ez nálam is segített.

21/L

2011. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Biztos van benned is értékes dolog. Egyébként a duci lányok is lehetnek csinosak. Szerintem. A húgodnak is van barátja, kérdezd meg tőle, hogy csinálta.Szerintem ő elfogadta magát úgy ahogy van.
2011. jan. 8. 16:34
 5/25 emlya ***** válasza:
81%

Meg azt mondják, ha Te elfogadod saját magad, akkor mások is el fognak fogadni úgy ahogy vagy.

Amugy igen az afrikai és ázsiai lányok gyönyörűek.

Ha szőke a hajad, akkor amugy az afrikai fiúknak tuti tetszenél, nekem is ilyen barátom volt, az ösze barátnőm el volt ájulva hogy milyen helyes.

Egyébként, ha ez vigaztal azt vettem észre, hogy a paiknak mindegy, hogy milyen ronda egy lány csak vékony legyen ez a lényeg. Sajnos ez van.

2011. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 emlya ***** válasza:
100%
Köszönöm, ari vagy. De Te i fogadd el magad!!!!!!!!
2011. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 emlya ***** válasza:
100%
És még valami, tuti NEM vagy ronda, csak azt hiszed!!!!
2011. jan. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Csak festeni tudnám a hajamat, hogy szőke legyen.:) De azt nem tudom inkább csak enyhébb változat jön be. pl világosbarnásszőke.

Azt tudom, hogyha elfogadom magam úgy ahogy vagyok akkor lesz kisugárzásom.

Egyébként az nem igaz, hogy a pasiknak csak a vékony lányok jönnek be.Mert pl van pár oszt.társam akik ducik, de volt mindig és van barátjuk is. És bármikor tudtak szerezni barátot maguknak. :)

2011. jan. 8. 16:43
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

szia :)

csak a nem túl szép lányok véleményét várod v. írhatnak azok is, akik bűnrondák? (ilyennek tartottam magamat)

nos nagyon sokáig szóba se mertem állni a fiúkkal a kinézetem miatt, mert csúnyának éreztem magam, az alakom is nagyon rossz volt és az arcom olyan jelentéktelen, az átlátszó szürke szemeimmel. nem is volt soha pasim. DE! találkoztam egy fiúval, aki elmondta, h. ő amíg engem meg nem látott nem is tudta mi is az a szépség, fogalmam sincs mit látott bennem meg, de tetszettem neki és annyira jól megértettük egymást, h. azóta együtt vagyunk hatalmas szerelemben. Rávezetett, h. mit is jelent igazából a szépség. A szépséget nem lehet kívülről látni, érezni kell. mert egy gyönyörű piros alma is lehet belül férges. Amikor a belső értékes tulajdonságaidnak utat engedsz, h. a felszínre törjenek,s ezeket másoknak is engeded látni, akkor válsz igazán gyönyörűvé.Mert a belső a fontos s nem a külső:) ezt már tudom, hála a kedvesemnek:) Anyukám is tudott az alacsony önbizalmamról a kinézetem miatt, ezért egyszer elküldte nekem ezt: [link]

s érted már ,h.minden nő gyönyörű? csak megfelelő szemszögből kell nézni őket :)szép vagy nyugi! :)

18/L

2011. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Szia,

Köszi :) Igazán szépeket írtál. Tetszett az a tanmese is.

Kár, hogy én olyan fiúval nem találkoztam össze, akivel te is összejöttél. De ami késik nem múlik. Végülis a belsőmmel nincs gondom. Csak a külsőmmel n em tudok megbarátkozni.

2011. jan. 8. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!