Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kell dolgoznom magamon?...

Kell dolgoznom magamon? Fogyjak egy picit vagy nem feltétlen szükséges?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időben sikerült felszednem 6-7 kilót. Főleg a combomon látszik ez illetve a csípőmön. Nagyon "kicombosodtam"? Én magamat soha nem tudom rendesen megítélni, úgyhogy köszönöm a segítséget előre is. :) Bicajozni, futni eljárok de nem túl sűrűn. :)


Ha nem jó a link szóljatok.


[link]


2011. máj. 28. 11:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

De durva, én is most híztam 6-7 kilót, és kb így nézek ki:) Ezért is nem nagyon tudlak megítélni, mert magamat is nehezen tudom:/ Én határesetnek érzem bennünket:)

Hány kiló vagy, hány centi?:)

2011. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
160 cm vagyok és 53 kiló. Te? A serdülőkoron már én is túl vagyok bőven hiszen 21 éves vagyok, csak ott indult meg a hízásom és azóta van az, hogy egyszer lefogyok utána meghízok. Amúgy valamiért azt gondoltam, hogy kislány vagy, azért írtam, le az én példámat. :)
2011. máj. 29. 07:48
 13/13 anonim ***** válasza:

én 165cm és 58kg vagyok, 19 éves.

Én is sokszor lefogyok és meghízok, általában mindig nyárra hízok meg (sajnos), most is ezért jött fel az a 6kiló, télre meg le szoktam fogyni.

De idén igyekszem még a nyáron leadni:)

2011. máj. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!