Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vonzó a kreol bőr, barna haj,...

Vonzó a kreol bőr, barna haj, barna szem kombináció?

Figyelt kérdés

A bőröm kb. ilyen árnyalatú, színű

[link]


2011. máj. 28. 12:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jah, a hajam az meg...olyan Taylor Swift-es göndör :D:D
2011. máj. 28. 12:56
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hát, nekem nem annyira jön be, mondjuk én nem szeretem az ilyen brazíl arab, indiai, roma származású nőket.Meg az a baj, hogy mostanában túl sok a szolis sablon csaj, ezért az igazi kreol csajok veszítenek az értékükből.Egyébként a nem szolis kreolság sokak szerint vonzó.
2011. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi :) Amúgy az általad felsoroltak közül egyik származású sem vagyok, csak simán magyar lány (:
2011. máj. 28. 12:59
 4/15 anonim ***** válasza:
Nagyjából semmit nem határoz meg. Az arcodon, az alakodon, és a frizurádon több múlik. Na meg, ha már éppen népcsoportokról beszélünk, ott sem csak a bőrszín más általában. Szerintem rakj fel képet, vagy küldd el nekem, ha gondolod, nem élek vissza fele (kesucsacsa@indamail.hu).
2011. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*vele
2011. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én a hófehér bőrt szeretem és a kék/zöld szemet, de nyilván van, akinek te vagy az ideálja!

Szerintem sokkal többeknek tetszik ez, mint az, amit én írtam :)

2011. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Szőkésbarna hajú kék szemű és fehér bőrű lány vagyok. Szerintem menőbbek a kreol-barna bőrű, barna szemű, sötét hajú nők, sokkal szexibbek, feltűnőbbek. persze az arc és az alak sokat számít, de ha két hasonló paraméterekkel rendelkező nő megy egymás mellett tuti a kreolt jobban megnézik!
2011. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha természetes kreol, vagy napbarnított, és nem szoláriumban fonnyasztott, akkor szép a kreol bőr. A tesóm barátnője is ilyen: sötétbarna hajú, mandulavágású barna szemekkel, és természetes kreolos bőrrel, ami nyáron nagyon gyorsan és szépen le tud barnulni. Ja, és teljesen magyar, semmi egzotikus vagy roma vér nem csörgedezik benne.

Én pedig irigykedem:-) Hiába nagyon sötét barna a hajam és a szemem, olyan fehér vagyok, mint egy vizihulla.

2011. máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nő vagyok, de kifejezetten a mediterrán típusú, kreol bőrű, sötét hajú és szemű pasikhoz vonzódom. Szerintem nőben is szép :)
2011. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ugyanolyan vagyok, mint te. nyáron ilyen barnára probléma nélkül lebarnulok, majdnemhogy feketék a szemeim, és a hajam is elég sötétbarna. és teljesen magyar vagyok:) én szeretem, h ilyen típus vagyok, barnán még az arcvonásaim is szebbek. télen mikor ugye kifakulok, azt fujj de utálom:D rendesen csúnyább vagyok, nem 1-2 fokkal. szóval szerintem ez típus szép, egzotikus dolgok jutnak róla eszembe, amiről ugye a meleg, arról a nyár, arról pedig a szabadság és jókedv.:)
2011. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!