Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vonzó a kreol bőr, barna haj,...

Vonzó a kreol bőr, barna haj, barna szem kombináció?

Figyelt kérdés

A bőröm kb. ilyen árnyalatú, színű

[link]


2011. máj. 28. 12:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én szívesen lennék ilyen:D Vagyis barna bőrű:) Biztos nagyon szép:) Az még jobban mutatna a feketés hajamhoz:) Szerintem az ilyen mediterrán típus épp annyira nem jellemző Magyarországon:) De persze jelen van:) Az én példaképem is barna bőrű, barna szemű, igaz fekete hajú, de festett, mert eredetileg barna:)
2011. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem semmi bajom vele.De az tény hogy a barna hajú,barna szemű lányokból sok van mivel a sötét színek azok jobban örökölhetőek.Nekem pl szőkésbarnás hajam van kék szemem és világos bőröm.Azt hiszem hercegnő voltam előző életembe de nagyon ne bírom a barna bőrt...:D
2011. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nekem eredetileg szökésbarna hajam van de átfestettem sötétbarnára fehér böröm és zöld szemem van de szívesen lennék ilyen egoztikus.irigylem azokat akik ugy néznek ki :D
2011. jún. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A Föld lakosságának 95 %-a ilyen, barna szem, barna haj, különböző árnyalatú barna bőr. Ha nem is különleges, de attól még lehet vonzó.
2012. dec. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem is természetes kreol bőröm van, nagy csokibarna szemek és sötétbarna haj. Én igazából szeretek ilyen lenni. Nekem amúgy elég különleges arcom van, mondhatni egzotikus vagyok, pedig teljesen magyar!! :)
2013. márc. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!