Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor lesz szebb a mell, ha...

Mikor lesz szebb a mell, ha hordok melltartót, vagy ha nem?

Figyelt kérdés

Már elég régóta hordok toppokat (8-9 éves korom óta) , de egy éve melltartót.

Egyszer azt mondta a mamám, hogy ha mindig hordom őket, akkor nem lesz tartása a mellnek.

Ez igaz?

Ha mindig hordok (mert nem bírok nélküle lenni) akkor milyen lesz?

Nincsen nagy mellem.

15L


2011. máj. 30. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem hordod, akkor lógni fog. Kipróbáltam, mert elhittem, hogy erősebb lesz, ha nem hordok melltartót. Nincs nagy mellem, de az is megereszkedett :(
2011. máj. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
igaza van.ha ilyen idős korban sokat hordasz,nem dolgoznak az izmok amik tartanák a cicidet és később lóghat
2011. máj. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
2.ik vagyok: én nem hordtam,most se, és nem is lóg 28/L
2011. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez jórészt adottság.

Én nagyon ritkán hordok melltartót, mert kényelmetlennek érzem, olyan topot hordok, amiben van egy kis szivacspárna, drót nélkül, de az nem tart, csak takar.

Egyáltalán nincsenek megereszkedve a melleim, pedig 32 vagyok. Igaz, még nem szültem, és nem is nagyok. Átmenet a kicsi és a közepes között.

Bár edzéshez veszek fel jó erőset, hogy ne ugráljon.

És szex közben sem csinálok olyan mozdulatot, hogy nagyon pattogjon, szerintem ez is az oka, hogy nem ereszkedett meg.

2011. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Egy dolgot tisztázzunk:

A mellben nincs semmilyen izom (alatta van a kis- ill. nagymellizom, de azoknak semmi közük a mell tartásához!).

A tartásáért kötőszövetes szalagok felelősek, melyek ha egyszer megnyúlnak, akkor már sose fognak összehúzódni (mivel nincs bennük izom, ami össze tudna húzódni) és csak a plasztikai sebész segíthet.

Ebből gondolom, hogy logikusan következik, hogy akkor fognak lógni, ha nem hordasz (nézz csak meg a busmanokat és hasonló afrikai népeket a dokucsatornákon).

2011. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
ha hordasz. ha nem hordasz a tartóizmok , szövetek elgyengülnek.
2011. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!