Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy ruha alá nem lehet...

Ha egy ruha alá nem lehet melltartót felvenni, mert teljesen nyitott a háta, de mégis jobban mutatna melltartóban, akkor mit lehet tenni? Valami szilikonszerű mell alá feltapasztható dologra gondoltam. Ötletek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Vegyél pánt nélküli melltartót de olyasmit ami passzol a ruha színéhez (Pl ne legyen olyan hogy a ruha sötétkék te meg felveszel hozzá egy pink melltartót) Szerintem még az is jó hogy egy sima melltartó átlátszó pánttal Te látod jónak hogy neked mi a jó a te döntésed.

2011. júl. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nemcsak a melltartó pántja látszana ki, mert az megoldható, hanem a melltartó teljes hátrésze.
2011. júl. 18. 08:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


1. vagyok:):)


Ha linkelnél egy képet vagy ahhoz hasonlót lehet hogy tudok neked segíteni:):)

2011. júl. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Van egy ilyen melltartó:

[link]

Ez kicsit furán néz ki így elsőre,de nincsen hátsó része,csak a bőrödre tapad rá a melltartó. Kényelmes és tényleg tart! (én próbáltam,nekem azért kell tartani őket)

Ha beírod gugliba,hogy szilikon melltartó,akkor kidob egy csomó képet.

Venni tudsz ilyet a vaterát vagy a józsefvárosi piacon.

Remélem segítettem:)

2011. júl. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyan melltartók amiknek a hátrésze csak egy sima pánt, ami akár szilikon is lehet.
2011. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ebben a szilikon melltartóban nem lesz olyan érzésem, hogy mindjárt lecsúszik rólam? Nem kell állandóan igazgatni?
2011. júl. 18. 22:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem:) Rátapad a bőrödre teljesen,nem kell huzigatni.
2011. júl. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

van olyan ami hatul szilikonbol van,bar az lehet nem a legkenyelmesebb,de letezik olyan is ami elol kapcsos es hatul pl.kisebb pantokbol all rajta valami kis diszites,noveremnek olyan van

fekete a melltarto hatul negy kisebb pantbol all es rajta van valami diszites

2012. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!