Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fáj a tetoválás csináltatás?...

Fáj a tetoválás csináltatás? :OOOO

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tűvel szurkálják a bőrödet, sokmilliószor...szerinted?
2011. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen fáj,de kibírható.
2011. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy hová.

A böködéstől elzsibbad a bőröd, simán ki lehet bírni.

Engem három órán át "varrt" a mester, de semmi bajom nem volt, csak elzsibbadtam.

Mikor a vállam tetoválták, és kétszer át kellett menni rajta, a végére majdnem elaludtam hason fekve, és nem vicc. :)

Ahol vékony a bőr, vagy közel van a csont és az ideg, ott jobban fáj, ahol a szövetek és a bőr vastagabb, ott kevésbé.

Nem tudom, fiú vagy-e vagy lány, de egy epilálás géppel szerintem rosszabb, és ahol az jobban fáj, pl bokánál, ott a tetoválás is kellemetlenebb.


Annyi ember rohangál vele, és még mindenki túlélte.

Sőt az elborult elmék még egész hátas hegtetoválást is csináltatnak, nyúzással. Na AZ fáj!!!

Nem is kéne...

2011. jún. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi ja és az első kommentáló egy nagy B.U.Z.I.
2011. jún. 2. 18:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Te meg H.Ü.L.Y.E

Már hogyne fájna?!

2011. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más. Van aki bírja a fájdalmat van aki nem! Én mondjuk nem bírnám ki az biztos. De már gondolkoztam rajta, hogy lesz tetoválásom! Attól is függ, hogy hova szeretnéd, és egy mekkorát! Egy kisebb minta kevesebb ideig is tart, és kevésbé fáj, mint egy nagy tetkó!
2011. jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
attól függ hová. húsosabb részeken nem fáj, csontosabb részeken fáj, de mindenhol kibírható
2011. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mind1? Vagy ha nem akkor van ebből más sok millió ilyen kérdés.

Ha nagyon szeretnéd akkor ne érdekeljen. Ha meg csak a fájdalom miatt visszakodsz, akkor inkább hennát csináltass.

Igen, fáj. Persze, hogy fáj. De nem olyan amit nemlehet nem elviselni.

2011. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, nem b.zi...de ha ilyen idióta kérdést teszel fel, akkor ilyen választ érdemelsz...kis hülye
2011. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Ne hurrogd le az elsőt, mert teljesen igaza van. Teljesen emberfüggő. Oldalamon, karom belső felén és a bokámon sziszegtem. Máshol is fáj, nyilván, de simán ki lehet bírni rezzenéstelen arccal.
2011. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!