Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kék szemem van, világosbarna...

Kék szemem van, világosbarna egyenes hajam és kerek arcom, milyen frizura állna jól?

Figyelt kérdés
Sehogy sem áll a hajam, kicsit tovább leér a vállamnál, középen el van választva és annyi... viszont szeretnék valamit csinálni vele, hogy álljon is valahogy és az arcom takarja, mert nagyon utálom, hogy olyan lufi fejem van, pedig sovány vagyok :/
2011. jún. 2. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Oldalfrufru mindenképp!Ugyanabban a cipőben járunk,mindenképpen véknyítaná az arcod.Emellé pedig szerintem vágd a végét lépcsőzetesre.
2011. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gondoltam ilyen oldalfrufru-ra de nem nagyon tudom elképzelni, esetleg egy képet tudnál mutatni? :S
2011. jún. 2. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Most hirtelen nem találtam neked jobb képet.Természetesen nem muszáj ilyen rövidet vágatni,de a vége a hajadnak legyen levéknyítva,mert az úgy nyújtja a nyakad és az arcod is.Érdemes még továbbnöveszteni a hajad,mert attól szintén vékonyabbnak tűnik az arcod.

2011. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!