Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, mely testrészetekkel...

Csajok, mely testrészetekkel nem vagytok megelégedve és miért?

Figyelt kérdés
22L
2011. jún. 3. 17:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
A magasságommal nem vagyok megelégedve, 160 cm... ha a lábam picit hosszabb lenne (5 cm), akkor egész jó lenne az összkép. A mellem is kicsi, az orrom pedig olyan, mint egy négeré, de ez nem lenne baj, ha illene az arcberendezésemhez. Ezek zavarnak, de csak azért, mert nem tudok rajtuk változtatni. Az orromon és mellemen tudnék, ha lenne pénzem. De akkor is inkább az orromat csináltatnám meg, mert az zavar annyira, hogy nem tudom magam elfogadni miatta. Kisebb mellel még elvagyok, nem depizek miatta olyan súlyosan. Ezek a problémáim vannak nekem :)
2011. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Legyen annyi elég, nálam csúnyább nő nem él e földön, szóval ti hozzám képest csak szebbek lehettek. :D
2011. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Hol is kezdjem. Egyik fülem eláll, a másik nem. Az orrom nagy, a mellem ici-pici, a lábam jó lenne, ha nem nézne ki úgy mint Európa vízrajz térképe, ezért rövidnadrág és szoknya utcára kizárva. 160 cm-hez 48 kg vagyok, és nem szeretem mert az összes csontom kiáll, de nem tudok hízni, pedig rámférne 2-3kg. Szóval kiengedett hajjal, olyan szivacsos melltartóval amibe egy fél ágybetét bele van faragva, és hosszúnadrágban egész tűrhető az összkép:)

28N

2011. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

nem vagyok tökéletes 158 cm(nagyonpici) és 51 kg (nem úgy látszik van husim),az arcomon vannak apró pattanások, de apukám mindig azt mondja 'fogadjam el magam olyannak amilyen vagyok:)' és ehhez tartom magam! :D


14/L

2011. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

kicsi a mellem :(

14/L

2011. jún. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Aránylag kevesen írták, hogy a kis mell miatt vannak elkeseredve. Meg vagyok lepődve. Nekem az a legnagyobb tragédiám.:D
2011. jún. 4. 00:36
 27/32 anonim ***** válasza:

pedig legalább annyi férfi szereti a kis melleket, mint ahányan a nagyot.

nekem is kis mellem van (olyan bő nőtenyérnyi), de nem érzem, hogy hátrányban lennék. egyik osztálytársnőmnek óriásiak a mellei, és mindig panaszkodik, hogy fáj a háta, meg le is kell szorítania a melleit, hogy nézzen ki valahogy...szóval "Örüljünk annak, ami van, ne szenvedjünk attól, ami nincs."

2011. jún. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Sajnos a hasamra sikerült csinos ki hájat növesztenem az elmúlt 1 évben, pedig világéletemben tök lapos volt. Nagyon csúnyának tartom és nagyon utálom, de nehezen tudom magam rászánni az edzésre, pedig az lesz, ha nem akarok pókhasat:( Nem szeretem az arcbőrömet (ha lehet ezt is testrésznek hívni) mert problémás. Nem pattanásos, hanem szörnyen zsíros, főleg nyáron. A hajam szintén ilyen, hosszú távú megoldást még nem találtam ezekre a problémákra. Ja és a fenekem is kezd kicsit narancsbőrösödni... Vizsgaidőszak után tényleg edzek:)


25 L

2011. jún. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

kicsit narancsbőrös a fenekem, de nem vészes

kicsik a melleim, de ez sem

az arcomat utálom nagyon

2011. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
hát a hasam nagyon nem lapos, lábam kicsit vastad, meg a kezem is vastag. kb ennyi :D
2011. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!