Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » LeHET eselyem, mint modell?

LeHET eselyem, mint modell?

Figyelt kérdés
Par napja megallitottak az utcan es behivtak egy terembe , azt mondtak , hogy nagyon jo alakom van , es jo magas vagyok , es hogy ha szeretnek akkor elkezdhetnek modelkedni , le is fizettem a bejelentkezesi dijat , es csinaltak par azonosito kepet . Azt mondtak , hogy 2 het mulva menjek vissza a portfolio elkeszitese miatt . Szerintetek befithatok mint modell ? Mindenki azt mondja , hogy szep vagyok , 180 magas es 50 kilo
2011. jún. 4. 23:27
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők kértek egy összeget a portfólióért ez legyen X összeg, na és ha te az első hat hónapban X összeget kapsz összesen a munkádért, akkor vagy nullában. és addig ingyen dolgoztál, azt leszámítva hogy kaptál egy szép ajándék albumot, és ingyen reklámozod a ruháikat az utcán és bulikban azzal hogy egy szép lányon vannak.
2011. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a katalógus akkor nekik volt fontos hogy az ügyfeleik ki tudjanak téged választani. Tehát lehúztak. És a katalógust te fizeted , pedig neki hoz pénzt.

És egy álommal hitegetek.

És kaptál egyáltalán példányt a katalógusból? Hogy egy válogatásra magaddal tudd vinni? Mert ez alap.

Ha nem, akkor az is lehet hogy jól nézel ki,és ki akarnak sajátítani. Kizárólagos munka a féléves. Ezért plusz pénzt kapnak attól a cégtől. Plusz viseld a ruháikat az is plusz pénz nekik.

2011. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
igen , kaptam en is egy peldanyt , de akkor tegyuk fel , hogy nullaban lennek az elso 6 honapban , de akkor a fotozasok es a raklamozasok a ruhakhoz csak meg lesznek nem ? nekem vegul is az a lenyeg , es hogy a penzem szerezzem vissza
2011. jún. 14. 20:40
 24/46 anonim ***** válasza:

És még akkor azt is vissza kell szerzed, amit a portfólió fotózásért nem kaptál meg. Mert ugye ha nem közvetítenek ki, akkor neked egy szép emlék, nekik munkaeszköz.

És persze valószínű meg lesznek a fotózások és a reklám göncök. Hisz ilyen olcsón megéri dolgoztatni.

És csak azt éri meg dolgoztatni, akiben van fantázia. De ha konkrétumot igétek akkor van benned. A katalógus fotózás tény hogy manapság csak elfogadhatatlanul alacsony áron rentábilis. (Valószínű ilyen munkát kapsz.) Amit befizettél annyival kevesebb a béred.

2011. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%

"nekem vegul is az a lenyeg , es hogy a penzem szerezzem vissza"


Ezzel fogtak meg. Olcsó munka erőnek. Többet fogsz dolgozni, mint amennyit kapsz érte. Csak futsz a pénzed után. Mert ugye amit kapsz pénz, azért akkor megdolgozol, nem is kevéssé.

2011. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

katalógus, áruház ingyenes reklámújságjai és hasonlókért nagyon keveset fizet a megbízó - és ez rajtad csattan


Meg van digitális formátumban is a portfóliód?

Milyen nyugati idegennyelvet beszélsz?


Még itt is előbb rád bukkannak egy jó munkaajánlattal mint annál az ügynökségnél: www.modelmayhem.com

2011. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
2011. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
kitunoen beszelek angolul , nemetul , magyarul es romanul
2011. jún. 14. 22:02
 29/46 A kérdező kommentje:
meg van digitalis formatumban is .
2011. jún. 14. 22:04
 30/46 A kérdező kommentje:
es az se zavar ha rengeteget kell dolgozzak azert a penzert , mert en nagyon szeretem ha en vagyok a figyelem kozeppontjaban , ha fotoznak , filmeznek . az a nagy almom , hogy az aruhazakban vagy valahol az en kepem is ki legyen teve
2011. jún. 14. 22:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!