Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » LeHET eselyem, mint modell?

LeHET eselyem, mint modell?

Figyelt kérdés
Par napja megallitottak az utcan es behivtak egy terembe , azt mondtak , hogy nagyon jo alakom van , es jo magas vagyok , es hogy ha szeretnek akkor elkezdhetnek modelkedni , le is fizettem a bejelentkezesi dijat , es csinaltak par azonosito kepet . Azt mondtak , hogy 2 het mulva menjek vissza a portfolio elkeszitese miatt . Szerintetek befithatok mint modell ? Mindenki azt mondja , hogy szep vagyok , 180 magas es 50 kilo
2011. jún. 4. 23:27
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Hát 150 euro az nem sok. Az alapján amit mondtál. Ezt a magas 30% jutalékkal fizetted ki.


Castingokra hová küldenek válogatásokra?


Plázában/mallban fedeztek fel?

2011. jún. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
nem , a plazaban is van egy szekhelyuk , ahol a fotozasok es a tanfolyamok lesznek . az utcan fedeztek fel. akkor szerinted jol fizetnenek?
2011. jún. 14. 23:01
 43/46 A kérdező kommentje:
castingokra innen 50 km re egy nagyobb varosba.
2011. jún. 14. 23:02
 44/46 anonim ***** válasza:

Hát a Román viszonyokkal nem vagyok tisztában.

A portfólió ha fel olyan jó is ahogy mondod, olcsó volt ezt a magas jutalékkal fizeted ki.

A tanfolyamért mennyi pénzt kérnek?

Hogy mi a jó pénz az a munkától függ abszolút.

Amúgy lehet hogy még a végén nem átverés.

2011. jún. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
a tanfolyamert nem kell fizetni . az is benne volt
2011. jún. 14. 23:08
 46/46 anonim ***** válasza:
100%

30% mert csak 150 euro egy portfólió és tanfolyamért


Kapásból azt hittem hogy levágtak vagy nyolcszáz - ezer euro-ra csak a portfólióra. Ami akkor igaz is lesz, ha csak nem lesz több munkád. Ha lesz és nem rajtuk keresztül akkor még inkább.

De valami kis plusz pénz is marad, mellette a sok alap munkával is.

Hajt és legközelebb már jobb szerződést köss!

Sok szerencsét!

2011. jún. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!