Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Annyira szeretnék modell...

Annyira szeretnék modell lenni, de túl alacsony vagyok. Van még esélyem?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok és 15 éves. Gyerekként szépségversenyt nyertem, fotózásokra jártam, aztán évekig abbahagytam, kicsit meg is híztam, de most sikerült lefogynom 50 kg-ra. Egy éve kb újra nekiálltam modellügynökségeket nézni, mindenhol le akartak szerződtetni, mert hogy szerintük nagyon különleges, karakteres arcom van. Tudjátok, nagy szem, babaarc stb. Viszont én kifutóra akarok menni, de evvel a 165 centimmel esélytelen. Annyira kész, mert lenne esélyem meg minden, ráadásul elég talpraesett vagyok, meg tudnám állni a helyemet, csak ez az alacsony testalkat. Jó, amúgy nem alacsony, hanem átlag, de így semmi esélyem nem lesz soha. Nőhetek még egyáltalán vagy teljesen mondjak le erről az álomról?
2009. júl. 18. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Pát cm-t még tuti fogsz nőni,de addigra meg öreg leszel modellnek :/
2009. júl. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi, most még jobban elment az életkedvem:(
2009. júl. 18. 16:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy nőhetsz, de nemhiszem h 5centi sikerülhet. testtartásod jó? mert azzal még csalhatsz 1-2centit. egyébként más megoldás sztem nincs, csak műtét (van rá lehetőség h pár centivel megnöveljék az embert), aztviszont 15évesen nemtom mennyire engednék a szüleid, meg a pénztárcájuk=(
2009. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
műtét?jézusom:S neem, az tuti nem. mindegy, nem keseredem el..egy 3-4 centit még szerintem növök. Kate mossnak is sikerült, pedig csak 168 centi..
2009. júl. 18. 16:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
van esélyed. ne kifutós modellként próbáld ki magad, mert ott tényleg magasnak kell lenni, hanem fotómodellként. ott nem számít a magasságod.
2009. júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én mindenhol azt olvastam h Moss kisasszony a cipőjével 1ütt annyi:Pugyh..hajré..bár ez lehet csak pletyka,de a topmodell leszekben is volt errők vmi h annál is alacsonyabb:)
2009. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A LÉNYEG A KISUGÁRZÁS!!!
2009. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

:S sajna sztem ez nem olyan fontos..v is jobb lenne ha az lenne, de a legtöbb kifuto modellnek nulla kisugárzás

keress rá Mihalik Enikő képeire ,és ez csak 1pl:S

2009. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ja ráadásul ő az év modellje is volt:S
2009. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
PERSZE HOGY LEHETSZ!fotómodell mindenképp. a fontos hogy ne add fel ha valahol visszautasitanak akkorsemha ez az amit szeretnél ne add fel:) de nem olyan szép szakma amilyennek látszik én modellkedem és nagyon kemény néha megbánom h belekezdtem
2009. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!