Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha rendszeres...

Mit tehetnék, ha rendszeres sport mellett is ilyen a combom?

Figyelt kérdés

A testem többi részén elég vékony vagyok, néhol túl vékony, de szeretném, ha a combom vékonyabb lenne.

[link]


2011. jún. 2. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jó vékony a combod. Mi ezzel a baj? Hány centi magas és mennyi kiló vagy?
2011. jún. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi bajod a comboddal?


Tök szexi!

2011. jún. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem elég vastag. 160cm és 46kg vagyok.
2011. jún. 2. 09:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Az izom miatt ilyen. Én a fél életemet odaadnám, ha ilyen combom lenne. Nekem az eszetlen baromságom miatt most botsáska, löttyedt, egy gramm izom sincs rajta.
2011. jún. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
160 centihez tökéletes a 46 kg! Ne viccelj már!
2011. jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bix ***** válasza:

baaaaaaaaaaaszki. marhajó lábad van, a nők 90%-a ölne érte. feszes, izmos, formás. le tudnál még belőle adni ha izmot dobnál le róla, de ne vicceljünk már... tökéletes.


egyébként ha azon akarnál faragni mint mondtam max izomból, és akkor készülj fel rá hogy az is úgy működik mint a zsír, mindenhonnan jön le, ergó a karod, és úgy minden más is kisebb lesz. szerintem nem éri meg. ideális a súlyod, sőt.

2011. jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tökéletes combod van!


Egy plöttyedt, narancsbőrös valamire számítottam, de veled - szerintem - semmi gond ilyen téren!

2011. jún. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De jó ezeket a véleményeket olvasni, mert nekem is ilyen a lábam. Én is le akarom fogyasztani. Nálam a kocogással kezdett el vékonyodni a combom...s úgy néz ki jó úton haladok...
2011. jún. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Fogyni semmiképp nem szeretnék, csak a combommal van problémám, de akkor feleslegesen.

Köszönöm a válaszokat! Nagyon aranyosak vagytok!

2011. jún. 2. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!