Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rendszeres sport mellett...

Rendszeres sport mellett miért ekkorák a combjaim?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

sziasztok. 14L

6 éve teniszezek,olyan 3 hónapja hagytam abba.

előtte versenyszerűen űztem.. normálisan étkezem. sőt kevesebbet eszem mint a fogpiszkáló vékony barátnőm.

reggelizni nemszoktam,ebédelni valami hust krumplival vagy ilyesmi. vacsorára meg 2 szelet kenyeret. édességet se gyakran szoktam enni.csak néha-néha. mindigis nagy combom volt,és nagy fenekem. a hasammal nincs problémám,régebben kockás is volt,most nyáron eléggé eltunyultam:D de majd télen jól rádolgozok,hogy nyáron bomba legyek:DD

viszont mint a képen is látható,hatalmas combom van. és farmergatyába undorito. ráadásul nagyon alacsony vagyok 162 cm.. rövid lábaim vanak,és ilyen oriási.. mindig ülepes gatya van rajtam amit amugy utálok és undoritonak tartok,de nemakarom hogy lássák a ronda combjaim. tudom hogy senkit nem érdekelne,meg van nálam kövérebb,de igy nemlenne elég önbizalmam emberek elé állni.

mivel a sport szartse segitett az alakomon,és amugyis anyit eszem mint egy diétás.. ara gondoltam éhezni fogok pár hónapig.. HÁTHA..

ilyen lábakat szeretnék jövőre..

[link]


[link]


2011. aug. 22. 23:42
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

éhezésről az elképzelésem:

mindennek megnézem a kalória tartalmát. reggelizek gabonapelyhet.. elmegyek suliba,ebédre csak a tányérból a fele kaját eszem meg,utána kondi terembe mindent lefutok.. és utána már nem eszem,max gabonapelyhet,és semmiiii semmii édesség SOHA!

ha ezsem segit,akkor már komolyan depresziós leszek.

2011. aug. 22. 23:47
 2/20 anonim válasza:
zsírleszívás
2011. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

A gabonapehely SZÉNHIDRÁT. Az első, amit ki kell irtani az étlapodról.

Az esti kenyerezést szintén felejtsd el.

Ami neked kell: hús, hal, zöldség, nem zsíron, olajon sütve, hanem párolva, grillezve, stb., este gyümölcs. Vannak zöldségek - káposzta, paprika, paradicsom, uborka -, gyümölcsök - alma, barack, szilva, erdei gyümik -, amikből ehetsz annyit, amennyi beléd fér.

Nem ártana tisztában lenned vele, hogy a szervezeted egy nap mennyi kalóriát éget el, és, hogy mennyire van szüksége, mert ahhoz kell igazítani az érkezést.

Inkább egyél sokszor keveset, mint egyszer sokat, és lefekvés előtt kb 3-4 órával már ne menj a konyha közelébe.

Nem éhezni kell, csak normálisan enni, és nem futkározni össze-vissza, hanem pl feszesíteni.


Megjegyzem, hogy normális fazonú nadrágban (nem csőgatya) a te lábaid is így néznének ki.

2011. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

akár hiszed, akár nem, pontosan ugyanígy nézek ki. és tudom, mivel lehetne kisebb a combod, hisz már egyszer félig megcsináltam a diétát, és 3 hét alatt olyan eszméletlen változást értem el a combomon (amiről azt hittem, hogy örökre ilyen, vagy ennél is hájasabb lesz), hogy magam se hittem el. Nem, nem éhezéssel, azzal még inkább elhájasodna, mert a 6 év alatt összeszedett izmodat lebontanád mind egy szálig pár hónapon belül, a zsír pedig maradna.

Ha érdekel, belinkelem az oldalt, ott egy lány, aki végigcsinálta a diétát, ő az élő bizonyíték, hogy a nagy hájból is (ami neked nincs) ki lehet hozni egy bombázó alakot. Itt a cikk: [link]

Mondom, a csajnál bevált, nekem bevált, azóta az oldalon megjelenő 3-4 embernek beválik, akkor neked is be fog.

itt a konkrét cikk, hogy mikor mit és mennyit evett: [link]


egyébként olvasgasd az oldalt, mert nagyon sok hasznos infót találsz rajta!

2011. aug. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod,megnézem az oldalt:)

most vagyok azon a ponton,hogy mindent végigcsinálok,és mindenre képesvagyok mert már elegem van..


DE.. nem értem miért ekkorák a combjaim?! télleg mindigis sportoltam,és nemcsak öszevisza futkároztam,hanem otthon is minden este kimentem futni és volt egy héten 2x erőnléti edzésem is,ami 1 órás nagyon durva dolgokból áll..

és ritkán eszem,és keveset. édességet se zabálok,mekis kaját se.. mégis akkora a combom mint a mekitöltelékeknek és zugevőknek.. MITŐL?!

2011. aug. 23. 00:13
 6/20 anonim ***** válasza:
hány cmes a combod? amugy nekem is ez a gondom alacsony vagyok es rettenetesen tömzsinek néz ki a lábam. 50 cm a combom atmerôje tehát nem olyan vészes de mégis vastag a magasságomhoz:-(
2011. aug. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:

már ne is haragudj, de szerintem nagyon szép vagy - beleértve a combjaidat is, nem tudom miért nem tetszel magadnak, és azt sem, miért van számtalan olyan gyönyörű, eszméletlen gyönyörű lány, akinek nincs semennyi önbizalma, rondának hiszi magát, és ezzel teszi tönkre az egészet, mert pl. elmegy megműttetni az amúgy tökéletes testét, és lesz belőle egy Michael Jackson


szóval szerintem nagyon szép vagy, aki mást mond, az meg féltékeny csaj, vagy olyan bzi mint Stewie a Family Guy-ban


egyébként Stewie-t és Jacko-t is bírom, csak példák voltak


21/F

2011. aug. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

a combjaidnak semmi baja, nagyon formás vagy

az étkezésed egy szar

a sportot meg nyugodtan újra lehet kezdeni



viszont a 14 éves bugyis fényképed nem kéne a pedofiloknak felrakosgatni

2011. aug. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
én 8 évig röpiztem és nekem is ilyen, hidd el :( az tényleg jó, ha bármire képes vagy, de akkor értelmes dologba fektesd ezt az energiát (ld. a fenti oldal), ne pedig esztelen koplalásba :)
2011. aug. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

kedves 21 éves fiu. nagyon szépen köszönöm!:) kedves vagy nagyon! és jól is esett:)) de én nemakrok beletörődni abba,hogy igy nézzek ki,ha tudom,hogy tudok tenni ellene,akkor inkább megpróbálom,és leszek csinosabb:D

egyébként MJ-t imádom! És a family guyt is :'D


ez fürdőruha. szoval ha kimennék a strandra,a sok pedofil mind ugyanezt látná. csak hát ez felejtös.. mert ilyen lábakkal ugys megyek strandra!!!! :D

2011. aug. 23. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!