Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Magyar nők a legszebbek?

A Magyar nők a legszebbek?

Figyelt kérdés
Sokszor hallani, hogy a magyar nők a legszebbek... nos, voltam pár "szláv" országban... és azt kell, hogy mondjam semmivel sem csúnyábbak, mint a magyarok. Sőt! Szeretik ezzel magukkal áltatni a magyar nők, hogy ők a legszebbek? Szerintem inkább a legbutább, legbeképzeltebb és ostoba nők nálunk vannak. Sehol se találkoztam ennyi beképzelt nővel "ki, ha én nem?", mint Magyarországon.
2011. jún. 5. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
A magyar nők szépek, a tinik kú..vák..ennyi
2011. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
az egy más kérdés,de látom történelemből le vagy maradva,a szláv népek nagy része magyar volt anno:) szóval a keveredés nagyon közrejátszik:törökök-románok-oroszok tatárok(mongolok) csak hogy említsem 21 kisebség van most M.O-n szóval igenis a magyarok a legszebbek,az h el vannak szállva az más tészta,de az is így van.
2011. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Ez olyan mint hogy mennyire híres a magyar kaja. Olyannyira hogy máshol nem is nagyon ismerik, de mi szeretjük azt hinni hogy milyen híres. A nőkkel is így van hogy szeretjük elhitetni magunkkal hogy itt vannak a legjobbak. Az igaz hogy vannak nagyon szép lányok de akadnak más országban is még szebbek.
2011. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Minden országban ez megy :D Az ottani lányok a legszebbek...

Amúgy a szláv nők világhírűen szépek.

2011. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

szerintem nem.

vannak szépek,tényleg,de igazad van,aki szép az többnyire lekezelő beképzelt hülye liba.

én sem tartom magamata rondának de azért nem vagyok egy olyan hűde...

szerintem a latin nők a legszebbek.

2011. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
a magyar nők gyönyörűek!akkor mondjuk ne a szláv országokat nézd,hanem azokat ahol mondjuk 100ból 1 szép van..:D
2011. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
azért a magyar kaja elég ismert.....
2011. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már több külföldi sráccal beszéltem, már többen mondták, hogy úgy tudják, a magyar nők a legszebbek. :) Szóval idegen országokban is hallani ilyesmit.
2011. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Persze!! Mert a többsége a Magyar nőknek önmagát adja.Kiemeli magán ami szép.Mondom csak a TÖBBSÉGE!! Ne azokhoz hasonlítsátok magatokat akiken minden szilikon! Úgy már Könnyű szépnek lenni... Én biztos vagyok abban h mi Magyar nők vagyunk a legszebbek.!:D
2011. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
kit érdekel ki a legszebb.. lehet vki szép, ha hülye..
2011. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!