Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Magyar nők a legszebbek?

A Magyar nők a legszebbek?

Figyelt kérdés
Sokszor hallani, hogy a magyar nők a legszebbek... nos, voltam pár "szláv" országban... és azt kell, hogy mondjam semmivel sem csúnyábbak, mint a magyarok. Sőt! Szeretik ezzel magukkal áltatni a magyar nők, hogy ők a legszebbek? Szerintem inkább a legbutább, legbeképzeltebb és ostoba nők nálunk vannak. Sehol se találkoztam ennyi beképzelt nővel "ki, ha én nem?", mint Magyarországon.
2011. jún. 5. 15:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért szépek a magyar lányok, mert nagyon sok nemzet vére keveredik bennünk, mivel Európa közepén vagyunk és itt vonult át mindenki. Mindig a jó gének öröklődnek tovább (ebbe a szebb, vonzóbb vonások is beletartoznak), a magyarok egyre szebbek, kívánatosabbak lettek. Pl. az angol lányok azért nem túl szépek, mert nem nagyon keveredtek senkivel sem az angolok (valószínűleg azért is, mert szigetország).
2011. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%

nézd, szerintem ez egyéni véleménytől függ. én lány vagyok is magyar, és volt, hogy külföldi mondta, miután megtudta, hogy magyar vagyok, azt mondta, biztos azért vagyok szép. de nem hiszem, hogy így lenne, ez is inkább olyan sztereotípia féleség, ráadásul az embereknek teljesen más az izlése. szerintem például az ázsiai emberek (japán, kínai, stb.) nagyon szépek, és sokszor volt már olyan, hogy jött egy ázsiai lány, én meg elkezdtem, hogy milyen szép, meg minden, erre a barátnőm mondta, hogy szerinte csak átlagos, és én látom annyira szépnek, mert azt a típust találom szépnek.

az én szemszögemből a legtöbb ázsiai jól néz ki, ha valaki magyarmániás, akkor lehet, hogy ő a magyarokat találja majd vonzónak.

2011. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A magyar nők azért szebbek, mert tényleg itt vann szőke barna vörös fekete.... stb stb:D nem csak egy féle típusú lányok vannak hanem különbözőek.. :)
2011. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
iiiigy van:D
2011. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!