Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körömlakkozás mennyire jön be...

Körömlakkozás mennyire jön be nektek fiúk?

Figyelt kérdés

Észreveszitek? Értékelitek, ha szépen ki van festve egy lány körme? Esetleg van akire taszítóan hat? Most gondolok itt akár az ismerkedési fázisra egy kapcsolatban, vagy úgy általánosságban mi a véleményetek, ha láttok egy festett körmű lányt, esetleg ha a barátnőtök festi a körmét. Ha tetszik/nem tetszik az függ-e a színtől, ha igen mi jön be, mi nem. És a kérdésben nem a műkörömre gondoltam, hanem a sima természetes köröm lakkozására. Amúgy nem arról van szó, hogy most majd hupililára lakkozom a körmeimet, vagy azonnal lemosom az aktuális lakkomat, ha ti azt mondjátok. Én azért lakkozom, mert nekem tetszik, és jobban érzem magam tőle, de azért kíváncsi vagyok ti pasik mit szóltok ehhez.

Kort, nemet írjatok. Köszi


2011. jún. 5. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem azt nézem egy csajon, meg teljesen hidegen is hagy, hogy lakkozza-e. engem még az se zavar, ha rágja ha jó csajról van szó :D
2011. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam a piros imádnivaló szín, megvagyok kergülve ha szép lányon látom.

Ugye a lábadon is lakkozod? ha igen milyennel?

18/F

2011. jún. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

M1 csak piris ne legyen, az nekem nagyon cigányosan mutat. Ha ízléses még a műköröm is tud tetszene. A lábujjkörömfestéssel viszont ki lehetne kergetni a világból.

20f

2011. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A piros nekem túl vad szín. Van akinek jól áll, de én annál visszafogottabb vagyok. Most ilyen sötét bordós a kezemen. Lábon csak átlátszóval szoktam lelakkozni, hogy csillogjon, ott nem pepecselek színessel.

Én a magam örömére csinálom, de azért jó tudni, hogy vannak pasik akiknek tetszik. Vagy legalább nem zavar benneteket. Mondjuk gondoltam, hogy nem úgy választotok barátnőt, hogy "Muti a körmöd...fújj ronda...nem kellesz...következő jelentkező?"

:)

2011. jún. 5. 23:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem számít, én megnézem egy csaj kezét is mindig. Közvetlenül az arca, alakja, lábai, popsi után. Szóval nem a legfontosabb de számít, hogy szép ápolt kezei legyenek. Ha szépen lakkozta az sokat dob rajta. Vonzza a tekintetet, (főleg a lábon, de kézen is). Pl a piros nekem is tetszik de a fekete is. Meg az élénk színek.
2011. jún. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szeressük a festést utáljuk a műkörmöt. ÉS a általában fura mód azt szeretjük ha a kézköröm és lábköröm azonos színvilágú.

Arc, kéz és láb többet elárul valakiről mint a teste. Ha az alakja nem is tökéletes (hogy is lenne?), a keze és lába legyen ápolt!

És általában az egyszínű körmöket szeretjük. Ha egy lánynak az uncsi még mindig jobb, ha több különböző színre festi mintha csicsás.

2011. jún. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!