Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az emberek 90%-a azt mondja...

Az emberek 90%-a azt mondja nagyon jó alakom van. Szerintem nem. Miért hazudnak a szemembe?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 15:08
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sem kövér, sem ronda, csak szerintem túl keskeny a csípőm. Ez az egy dolog az, amivel elégedetlen vagyok magamon.
2011. jún. 9. 16:45
 22/29 anonim ***** válasza:
Az nem nagy gond, nekem bejön az olyan.
2011. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy hazudnak. Attól még, hogy magadnak nem tetszel, másnak még bejöhetsz. Meg amúgy is kritikusabbak az emberek magukkal szemben, úgyhogy simán fennáll ez a lehetőség.
2011. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:

Nézd meg a Hazugság feltalálása című filmet.Arról szól,hogy senki nem hazudik,azt sem tudják mi az és mindent nyíltan őszintén kimondanak.Hát érdekes párbeszédek hangzanak így el.Hidd el,igazából te sem akarod mindig az igazat hallani,meg senki más sem.

Az alakoddal gondolom nincs semmi probléma és az már elég ahhoz,hogy udvariasan megdicsérjék.

2011. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Vree válasza:

Ez legyen a legnagyobb tragédiád az életben, hogy valaki megdícsér az alakod miatt...


Szerintem pedig ha azt mondod hogy jó az alakod, csak a csípőd keskeny, és erre felháborodsz ha valaki dícséri, ritka nagy bunkóság a részedről.

2011. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ha ilyen sokan mondják, hogy jó alakod van, akkor csak nem hazudnak!

Bízz önmagadban!

2011. jún. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

„Nem szeretnék, egyszer már felismertek, pedig a fejem nem is volt rajta.”


Lehet hogy a ruhát ismerték fel. Próbáld anélkül.

2011. jún. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Miért hazudnának. Csak azért met te azt hiszed, hogy nem nézel ki jól másoknak tetszhetsz.


Pl sokaknak tetszik Robert Patinson. Szerintem bűn ronda. Sokaknak tetszik Taylor Lautner. Szerintem nem helyes.


Nekem tetszik Sam Tsui, sokan azt mondták, hogy ronda a srác. Ennyi az egész. Nem mindenkinek ugyanaz tetszik és magunkkal szemben sokkal nagyobb elvárásaink vannak. Amúgy te nem hazudsz? Ne mond nekem azt, hogy soha nem hazudtál barátnődnek, hogy tetszik az új blúza, vagy jól áll neki az új frizurája.

2011. jún. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

kamilla!:) hányszor kell mondanom hogy szép vagy meg minden???!!!


egy kedves ismerősöd...:)

2011. jún. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!