Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Drága vagy olcsó kozmetikumoka...

Drága vagy olcsó kozmetikumokat használsz?

Figyelt kérdés
Szerinted hatásosabbak a drágább termékek?
2011. jún. 10. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én inkább a közép kategóriásakat. Szerintem a drágább legtöbbször nem éri meg az árát.
2011. jún. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
többnyire közép, és drága. egyrészt szerintem az olcsó nem éri meg mert lefolyik, olyan mintha nem is lenne, és kitudja mit kenek a bőrömre.. :)
2011. jún. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Többnyire drágákat. Úgy vettem észre, hogy többnyire azért hatásosabbak.
2011. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
LOL, elnézést a szóismétlésért! :) Fáradt vagyok már...
2011. jún. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Közép és drága kategóriát.

Persze lehet az olcsók között is jó meg a drágák között is rossz,de én még sose(!)csalódtam a MAC-be ami hát elég drága.

2011. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Középkategória.:D Astor, vagy Miss Sporty. Az essence eléggé olcsó, és elég jó minőségű szerintem:) Viszont a Rossmannban van egy uj márka NewYorkColor. Nem probáltam, de valaki vélemény? Bocsi h én is kérdést teszek fel.:)
2011. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én vegyesen használok kozmetikumokat. vannak MAC cuccaim, és noname sminkjeim is. nem a márkát nézem, hanem hogy kellően pigmentált legyen, és tartós.
2011. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen vegyek. Sminktermékekből inkább középkategóriásokat használok. Nagyon szeretem az essence, miss sporty és az oriflame-s termékeket, de pl. a lady ann szemhéjtus nagyon bevált nekem (kb. 3-400Ft-ért vettem), vagy a lovely közül is néhány termék bevált:)

Arckrémet pl. olcsót vettem, floren algás arckrémet használok, 200Ft-ért vettem a kis tégelyeset. Használtam már nivea, neutrogéna, sőt loreal arckrémet is, de egyik sem vált be annyira, mint amit most használok.

16/L

2011. jún. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!