Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elárulnátok, hogy mi olyan...

Elárulnátok, hogy mi olyan szép Jessica Albában?

Figyelt kérdés

Persze most nem az alakjára célzok (mert az nyilván jó), hanem az arcára. Mindenki oda meg vissza van érte, csak azt nem értem, miért. Mi olyan különlegesen szép benne? Szerintem tök átlagos, már bocs.

(Mellesleg felőlem lehet jönni a "te még így sem nézel ki" jellegű visszavágásokkal, de tök fölösleges, mert egy szóval sem állítom, hogy én szebb vagyok nála.)


2011. jún. 11. 14:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon szép télleg semmi különleges nincs benne,de együtt ahogy ránézek szerintem szép nagyon is!nem mindig a különleges a szép!

[link]

szép kreol bőre,alakja van.kedves mosolya.természetes szépség!

de persze valakit nem fog meg az arca,de ezzel semmi gond :)

2011. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
hozzá kell tennem a sztár világban a negyede nem néz ki ennyire jól smink photoshop nélkül mint ő....
2011. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A különlegességet csak azért hoztam fel, mert sokan nevezték annak. A kreol bőr nekem mondjuk kifejezetten nem tetszik (tudom, hogy a többségnek igen), úgyhogy ez megint csak egy "negatívum" az én szememben. Azt aláírom, hogy kedves a mosolya, de a "szimpatikus" és a "szép" között van egy kis különbség, szerintem. Na mindegy, nem lehet mindenkinek olyan ízlése, mint nekem, a kérdést csak azért tettem fel, mert eddig MINDENKI dicsérte, akivel találkoztam.
2011. jún. 11. 14:23
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon szép.

Vannak olyan nők akiknek külön-külön nem különleges vagy nem szép az orruk/szájuk, bármi, de neki valahogy egyben nagyon az.

2011. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont a természetes kedvesség, ami az arcából árad. A sok műnő között egy üde folt.
2011. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg szép, kedves a mosolya, szimpatikus, természetes. és lehet hogy annyira nem különleges, de mégis szép. attól hogy valaki nem különleges még lehet szép :)
2011. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Csatlakozom az eddigiekhez.

Természetes szépség :)

Neki nincs szüksége "különlegességre" van egy szép arca,jó alakja,de ami a legfontosabb a kedves,bájos kisugárzása...szerintem bármelyik pasi elolvadna a mosolyától :)

2011. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mivel más nemzetiségű így a szép fogalma is máshogy értelmezendő.

Vagy olyan szép mint Ő muszáj volt kérdeznem:D mutass képet de rögtön.

18/F

2011. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Oké, az egy plusz pont, hogy természetes, de ettől még nem lesz szép. Sok embert tudnék mutatni, akik természetesek, mégsem valószínű, hogy közületek bárki is szépnek titulálná őket.

16:42, gondoltam, hogy valaki kíváncsi lesz rám is, hisz' minden hasonló kaliberű kérdésnél van valaki, aki a kérdező kinézete felől érdeklődik. Nem vagyok hülye, nem fogom csak úgy kipakolni a képeimet egy elég ismert oldalra, és az is ziher, hogy privátban sem küldök, mert (1) nem szeretném napiszaron viszontlátni a fejemet és (2) különben sem állítottam, hogy én szebb vagyok Albánál. Akkor lenne jogos a kérésed (illetve követelésed), ha idejöttem volna fikázni minden ok nélkül Jessicát. Tudtommal ebben az esetben nem erről van szó, szimplán érdekel, mások mit látnak benne, mert szerintem nem nagy szám (persze abszolút nem csúnya).

2011. jún. 11. 18:17
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon irigység szaga van az egésznek :)
2011. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!