Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Le lehet nyelni az alsó ajak...

Le lehet nyelni az alsó ajak pc-t? Nagyon tetszik szeretnék csináltatni. De mivan ha lenyelem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
dehh. nekemis van a számba pc, de meg sem fordult a fejemben, hogy lenyelhetem. nyugodtan csináltass, nagyon kevés az esély rá, hogy lenyeld :)
2011. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hot_kiss ***** válasza:

Ehónap 2.-án volt fél éve, hoyg bökettek a pcmet. Ismerek olyat, aki focizás közbe a SZLIKON pcszárát elharapta és véletlenül lenyelte, de semmi baja nemlett Tőle.

A fémet nemtudod elharapni és kizárt dolog, hogy lenyeld. Akkor kis lukacska lesz a szádon, hogy a pc szára belefér.

Mikor nekem meglett folyamatosan ezért aggódtam, de mostmár sokszor azonkapommagam, hogy annyira "hozzámnőtt" és megszoktam, hogy észre sem veszem, hoyg bentvan :D

2011. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

akkor megnyugodtam úgyhogy megcsináltatom :DD

de ha véletlen le is nyelném nem lesz bajom nem? :$$

2011. jún. 11. 22:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Kizart, hogy lenyeld... :D Nekem 3 eve van bent, lassan 4 :) Nem volt problemam vele ilyen szempontbol, viszont 2x mar majdnem elhagytam a bogyot a vegerol, mert en mindig jatszom vele :DDD es gondolom lecsavarodott valahogyan, de eszrevettem, es visszatekertem ra :DDD

Nincs ilyen veszelye,hogy lenyeld... azt nyelv peircingesektol hallottam, hogy ejszaka alvas kozben vagy eves kozben lenyeltek :DD

2011. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

akkor teljesen megyugodtam :)

köszi nektek:D♥

2011. jún. 12. 22:09
 6/6 A kérdező kommentje:
megnyugodtam *
2011. jún. 12. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!