Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi az első lépés amit meg...

Mi az első lépés amit meg kell tenni ha modell szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Hogyan készítsek portofoliót ?

Neten keresztül is lehet jelentkezni ?

A kor az lényegtelen ?

stb.stb.


2009. márc. 21. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyél minimum 170 centi magas. :-)
2009. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én hiába vagyok vékony alkat, nem lehetnék modell, mert csak 151cm magas vagyok, és 24 évesen már nem fogok nőni :-D
2009. márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
167 cm vagyok es 45 kg.
2009. márc. 21. 14:45
 4/6 anonim válasza:
énis 167 vagyok + 42 kilo, és elzavartak, miszerint alacsony vagyok..:S de keress fel fotóst, vagy menj el vmi modelliskolába, hátha te több sikerrel jársz. Sok sikert;) :)
2009. márc. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem fognak utánad 2 kézzel kapkodni, mert túl alacsony vagy. esetleg katalógusokba elhívhatnak, de nagy modellkarrierre ne számíts.

korán szokták az ilyet elkezdeni, 12-13 évesen. a tuti általában az, ha leszólít egy fotós az utcán.

érdekes, izgalmas, egyedi külső nagyon fontos. ha nem látnak benned fantáziát, akkor nem foglalkoznak veled.

kemény világ ez, nincs pardon.

2009. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hat valojaban mar erdeklodtek utannam. Egyik ismerosomnel (felnott), voltak rollam valami kepek, de csak ugy veletlenul, es az egyik ismerose egy ilyen modell cegnel dolgozik, vagy hogy is hivjak azt. Es kerdezte, az ismerosomtol, hogy ki vagyok en, es modell vagyok-e, mire mondta a haver, hogy nem. Ekkor pedig aztmondta mindenkeppen csinaltassak egy portofoliot, es adjam oda neki mert eleg jo eselyeim vannak.

Kuldtem par kepet, de nemtudom hogy odaadta e annak a nonek, mivel eleg elfoglalt ember.

Szoval ezert remenykedem, hogy esetleg tenyleg lenne eselyem...

2009. márc. 21. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!