Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Modell szeretnék lenni, de...

Modell szeretnék lenni, de nem tudom mi legyen az első lépésem?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 1,78 cm Lány vagyok 17 éves... hosszú barna haj, zöld szem...stb! :)

nem tudom, hogy jó helyen vagyok e... de nagyon szeretném tudni, ha van odakint valahol egy olyan csaj aki ilyenekkel foglakozik akkor írjon nekem, hogy hogy kezdte el. Mennyi esélyem lehetne, és hol kéne jelentkeznem? Nagyon örülnék ha tudnátok válaszokat adni! Köszönöm elöre


2010. aug. 7. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
1,78cm? :S az nem kicsi egy modellnek?:S
2010. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél modell. Ma már minden 10. lány modell Magyarországon. Semmi igény rá, teljesen telített a piac.

Ja, meg mindenki fotós. 10/9,9 alkalommal tehetségtelen fotósok "fotóznak" teljesen tehetségtelen lányokat, akik elhiszik hogy ők ettől modellek. Nem téged szeretnélek megsérteni, de semmi szükség újabb modellekre.

2010. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
1,78 cm? hajaj. vissza az általánosba, mértékegységek!
2010. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Van jó sok modell kereső oldal, ilyen pl. a freefaces, ami szerintem egész jó. Mondjuk azzal tényleg számolni kell, hogy azért messze nem úgy működik, hogy egyből szupermodell lehetsz. Egyik barátnőm is jelentkezett, aztán annyi lett belőle, hogy évente kétszer felhívták kisebb lehetőségekkel.

Manapság nagyon sok lány szeretne modellkedni, de csak kevesen vannak vele tisztában, mivel is jár ez. Mondjuk ami tény, hogy mindenképp kell hozzá egy alap tőke, mert egy minőségi portfólió elkészítése nem olcsó. Emellett nem szeretnélek lebeszélni, mert nem ez volt a kérdésed;-))

Sok sikert kívánok hozzá!

2010. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a 178 cm teljesen megfelelő : )

meg lehet próbálni, de ne hagyd, hogy átverjenek, meg egy csomó pénzt kifizettessenek veled. ha igazán tetszel és kellesz nekik, akkor nem kell mindenért fizetned.

csak nagy, megbízható ügynökségeknél jelentkezz, küldd el nekik az adataiadat és a fotóidat. vagy menj el egy válogatásra.

2010. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!