Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki mernél menni strandra...

Ki mernél menni strandra ilyen testtel?

Figyelt kérdés

Nem füzök hozzà sok mindent. A mellem kicsi a fenekem nagy, màr tornàzok, hogy kisebb legyen, de egy jó ideig még úgyis így fogok kinézni. 18/L

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. jún. 12. 17:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Simán kimennék, tiszta hülye vagy, önbizalomhiány a köbön :D Ráadásul a strandon (jó esetben) senki nem fogja ilyen közelségből bámulni a s*gged, már bocsi :D
2011. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
természetesen nem, de gondolom azéRt az is szàmít h tiszta narancsbör a seggem..... ezt akartam megmutatni a közeli képekkel
2011. jún. 12. 17:30
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

nem is olyan gáz:)

sokan járkálnak így.sztem jó ötlet, hogy tornázol, végezz kifejezetten fenék gyakorlatokat:)de persze nem baj, ha figyelsz az evésre is.nem vagy extrém egy kis has, láb és fenék erősítés és tök jó leszel:)

a pici mellekre meg lehet kapni olyan melltartókat, amik optikailag növelik a mell méretét.ne kérdezd, hogy melyek azok a melltartók, mert még én is keresem őket, mivel nekem is elég kicsi melleim vannak....-.-

amitől szerintem még jobban néznél ki, az a barnaság.napozz sokat, csak vigyázz, le ne égj!

:)

2011. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem butaság ez a kérdés.A kis mellekről nem tehetsz,a feneked sem nagy,viszont én úgy vagyok ezzel,hogy inkább legyen egy csaj popsija nagyobb és kerek,mint lapos :) Szerintem csak annyi a gond,hogy túl fehér vagy,napozz vagy menj szoliba.nem kell sokat,csak legyen vmi alapszined :) (amúgy nekem sincs nagy mellem,és sztem nagyobb nekem is a popsim,de nem zavar,sőt sokan dicsérik is:))
2011. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Irigyellek az alakodert, en kb 2x ekkora vagyok(160cm es 62kg). Ha a te helyedben lennek azonnal futnek ki a strandra... :) En nem tehetem meg, szoval strandolj helyettem is! :D

Szep nyarat!

2011. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

19:41es ne izélj már!tudod hány fehér bálna rohangászik a strandon??elárulom:rengeteg!!és nekik még önbizalmuk is van.az jó, hogy Te felismered, hogy neked nem áll minden jól, de vannak olya fürdőrucik is, amik karcsúsítanak:)próbáld ki, és szép nyarat!:)

kérdezőnek meg, nem , semmi baj nincs az alakobbal, csak barnulj le, ...azáááán... irány a víz!!:))

Kellemes nyarat:))

2011. jún. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz az alakod, viszont a tartásodra figyelj oda, mert 1-2 képen úgy tűnt mintha gerincferdülésed lenne. Esetleg ortopéd orvossal megnézetném.
2011. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

tudom miért olyan a tartàsom rajtuk :D azok csak elbaltàzott pózolàsokra sikeredtek XD ... szval nincs baj a gerincemmel (legalàbbis legutóbbi vizsgàlaton még nem volt:))

köszönöm a vàlaszokat :)

2011. jún. 12. 19:19
 9/22 anonim ***** válasza:

Ne akard látni, hogy én milyen testtel merek kimenni a strandra, de nem tennél fel ilyen kérdést...

Örülj, hogy van segged.

2011. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Simán! Tök átlagos alakod van. Nyugi :)
2011. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!