Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki 65 kilósan strandra menni?

Ciki 65 kilósan strandra menni?

Figyelt kérdés

164 centi vagyok.

Hívnak a barátnők, csak mindig attól félek, hogy a strandon röhögni fognak rajtam, hogy be mertem tenni a lábam...


2011. jún. 12. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

165/68 vagyok. Fogok strandra menni.

De elmondanám, hogy 2009-ben 89 kg voltam (kismama voltam), tavaly 74, és mentem akkor is.

Hidd el, senki nem fog röhögni, a 130 kg-osokon sem röhögnek, nem ezért jár strandra az ember.

Persze, az nem azt jelenti, hogy ne éreznéd magad feszélyezve...:-S Nekem is vannak komplexusaim, nem kimondott a súlyom miatt, de testemmel kapcs.... Nem tudok vele mit tenni:-S De ne erre gondolj, próbáld meg jól érezni magad!

2011. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
menjél nyugodtan senki nem fog röhögni. melyik strandra mész? :D
2011. jún. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
ugyan már :DD emiatt ne hagyj ki egy jó bulit. Amúgy is,olyan tehenek lesznek még ott,hogy háromszor beléjük férsz... (tapasztalat;) )
2011. jún. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ettől tartok mindig pedig csak 53 kg vagyok. A fenekem miatt, nagynak tartom és ezért. :(De menj csak nyugodtan, látni fogsz ott érdekesebbnél érdekesebb formákat. :)
2011. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
lesznek nálad kövérebbek is nyugi. egy olyan fürdőruhát vegyél fel ami jól áll és kész.
2011. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Menj bátran! Vannak sovány és kövér, szép és csúnya, ragyás és gyönyörű bőrű nők/lányok. A strandra fürdeni, szórakozni mennek az emberek. Ne törődj másokkal, te is nagyon szép vagy. Figyeld meg a kövérebb,gizda, randa, szőrös lábú lányokat, aztán vonulj végig úgy a betonon, mintha kifutón lennél, mert te 100x jobb csaj vagy. A "szépek" meg csak maguk mutogatás miatt járnak a strandra, és nem szórakozni. Élj pozitívan, mert jó csaj vagy és kész!!!
2011. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

én 163,5cm 62kg vok,én is nagyon rosszul érzem magam...de én csak azért, mert most hagytam abba a táncolást, és előtte max. 58 kg voltam....szal mert láttam magam szépnek, és az a fölös 5kg az is a hasamra,fenekemre(ami alapból is nagy volt) és a combomra jött....

de megyek strandra...olyan vízbe mek, ami eltakarja a hasam, napozni peg hasonfekve nem látszik, hátonfekve besüllyed, és ha kajálok v röpizünk arra meg egy strandkendő ügyesen magamra rakva(mintha ruha lenne) v egyszrű nyári ruha:)

a strandkendőt így tudod jól megkötni:

[link]

2011. jún. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Simán elmehetsz 65 kilósan. :) Vegyél neked jól álló fürdőcuccot. Nem kell mindenkinek bikiniben járnia. Ami rajtad van, hordd úgy, ahogy neked kell, hiszen úgy is lehet valaki szép. Csak megfelelő cuccokat kell venni. :)
2011. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) Igazán aranyosak vagytok.
2011. jún. 12. 20:53
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj már, ne parázz, ha szórakozni mész, akkor nem másokat figyelsz, igaz? Észre sem veszed, hogy annak a csajnak van két stria a lábán, neki le kéne fogyni 3 kilót, és juj, neki meg van narancsbőre... :O Nos, az emberek zöme magával van elfoglalva, másokra nem jut az idejéből/figyelméből.

Amennyiben nem csak szupermodellek lesznek ott (márpedig láttam már debellákat, csúnya öregasszonyokat, kötényhasú bácsikat is szép számmal), nincs okod aggódni. Annyira nem lehetsz bálna, egy kevés felesleged van, itt az ideje elkezdeni mozogni, diétázni, és akkor jövőre nem kell problémáznod se, de hidd el, hamar látszik majd az eredmény már msot is. ;)

2011. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!