Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon ciki 98 kilósan strandr...

Nagyon ciki 98 kilósan strandra menni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és sajnos 98 kiló. Nagyon szeretnék menni fürdőbe, de félek, hogy kiröhögnek... :(
2009. jún. 16. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Szia! szerintem nem... nagyobb strandokon az embereket annyira nem érdekli hogy a másik hogy néz ki, és elhiheted hogy lesznek tőled nagyobb és furcsább emberek is... ha szeretnél menj...egy szintén nagy darab lány...:)
2009. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem,de jó lenne ha lefogynál,az egészséged miatt is.Egyébként nyugodtan menj strandra!
2009. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Ne félj ettől, a fürdőkben nem nevetnek ki senkit, mivel ott látszik igazán, hogy senki sem tökéletes. Ritkán látni strandokon modell kinézetű lányokat. Aki vékony, az sincs általában megelégedve magával. Menj el nyugodtan legalább azért, hogy megtapasztald, nem kell gátlásosnak lenni. Én nem vagyok kövér, de nem igazán érdekel, ki hogy néz ki a fürdőben. Az élvezet kedvéért megyünk és pihenni, szórakozni, imádom a fürdőket!
2009. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Nyugi nem ciki! Mindig lesznek olyan emberek akik kinevetnek, vagy ki fognak nevetni, akkor is, ha lefogysz. Akkor találnak rajtad más furcsát, amin jóízűt röhöghetnek. Szomorú, de nem veszik észre ezek az emberek, hogy amit ők csinálnak az a ciki...de ebbe ne menjük bele.


Egyébként én is csatlakozom az előttem hozzászolóhoz, hogy azért nem teljesen egészséges, hogy 16 évesen ennyi a testsúlyod. Próbálj meg sokat mozogni, jön a nyár, így az idő hiánya nem lehet kifogás!:))


Sok sikert és fel a fejjel!

2009. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
90%
MENJ!!!!!! ne gátoljon semmi. Vegyél fel egy csini fürdőruhát és ne foglalkozz semmivel és senkivel.(mindig lesznek olyanok akik mindenkibe belekötnek de ne foglalkozz velük) Ha vidám vagy és nem is foglalkozol senkivel észre se veszik hány kiló vagy..menj nyugodtan :))))):):):):):)érezd jól magad:)
2009. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

menj el nyugodtan, nem ciki! :) sz*rd le az embereket, ha látják hogy mosolyogsz, jól érzed magad, nem feszengsz, biztosan nem fognak kinevetni! de persze lesznek olyan tizenévesek akik megnéznek, de csak nevess rajtuk, ne érdekeljen!! :)

fel a fejjel és tessék nyugodtan kimenni a strandra, fürdőbe!:)

2009. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Nemtudom miért vannak lepontozva a bíztató válaszok. Attól hogy el vagy hízva még nem kell megfosztani magadtól az ilyen örömöket. Nyugodtan menj. Egyébként az úszás amúgy is nagyon egészséges meg fogyaszt,szóval még egy ok:) A barmokkal akik meg kiröhögnek-Bár nem hinném,mert nem te vagy az egyetlen nagydarab-Azokkal nem kell foglalkozni.
2009. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem te leszel az egyetlen aki nagyobb darab, nem hiszem hogy bárki is kiröhögne emiatt. Ha mégis, azzal csak saját magát minősíti. Menj strandra és érezd jól magad, ne másokkal foglalkozz:)
2009. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

hát figyelj én 73 kiló vagyok (és 165 cm..13/L)..és hátőő van hasam rendesen..najo azért annyira nem durva de arra elég hogy néhány osztársam beszólogasson miatta..és multkor kimentünk 9-en strandra ..és jött velünk egy srác aki egész évbe dagattozott és stb..és bikinibe voltam..ara számítottam h akkor kapok megjegyzéseket..de kellemes csalódás volt..a srác nemhogy megszolta h bikinibe vagyok még megis jegyezte hogy mijen jó melleim vannak benne :D

szowal szerintem ne parázz miatta..élvezd a fiatalkort amíg lehet =)

2009. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

nyomás fürödni és érezd jól magad!

mások miatt lemondani arról amit szeretnél? nane! most van nyár! úszhatsz is futhatsz is-kiváló, ha ilyen gondokkal küzködsz. Ez most egy probléma. De lesz még rengeteg dolog az életedben, lehet, hogy teljesen másjellegű, amit mások miatt nem csinálsz majd, de azt nem szabad! erre nem az a megoldás, hogy otthon sorvadozol és szomorkodsz, hanem kihozod magadból a maximumot! Menj, vegyél egy olyan fürdőrucit, ami nagyon tetszik neked, a legjobban áll és kezdj el egészségesen enni és élni!-ez a megoldás, nem az, hogy elbújsz.

2009. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!