Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pénteken bankett, mit tegyek? :SS

Pénteken bankett, mit tegyek? :SS

Figyelt kérdés

Másfél hete gyantáztam a hónaljamat kozmetikusnál. Első 3 nap szép volt nagyon, örültem neki. Ma viszont már sok szőrszál újra kinőtt, de még több csak fekete pöttyben látszik, vagy borostás de annyira pici, hogy még biritválni se lehet. Egyszóval csúnya. Mit tehetnék, így nem tudok felvenni szép ruhát, pedig direkt vettem egy pántnélkülit.

Borotvától kipattogok. Szőrtelenítőkrémtől is. Mit csináljak? Így nagyon csúnya! :( A kozmetikus kérte hogy ne borotváljam a legközelebbi alkalomig, mert akkor megint vastad lesz. De hát akkor ameddig újra megnő annyira, hogy gyantázza addig mit csináljak? Ne vegyek pántos felsőt? :(((


2011. jún. 14. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én a hejedben biztos leborotválnám,esetleg várj vele mondjuk holnapig,addig még van idejük a szörszálaknak nöni egy kicsit,hogy szebben le tudd borotválni.Ha semmiképp nem tudod leborotválni,ill.nem szeretnéd(a kipattogás miatt)akkor valoban másik ruhát kell felvenned,ami takarja a hónaljadat!Úgy kellett volna időzíteni a gyantázást,hogy a ballagásra még szép és sima legyen a hónaljad!
2011. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt hittem sokkal tovább marad sima a hónaljam. :(
2011. jún. 15. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen ez egy elég kellemetlen szitu. Én mindig szőrtelenítőkrémezni vagy borotválni szoktam. Tehát nem igazán tudok tanácsot adni. De azt tanácsolom h próbálj ki egy másik szőrtelenítőkrémet. Vagy vegyél a ruhádhoz egy rövid ujjú bolerót.
2011. jún. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!