Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nincs dekoltázsom, mit tegyek?

Nincs dekoltázsom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

az összes velem egykorúnak(sőt kisebbeknek) van már dekoltázs..de nekem semmi.

mit tegyek ??fontos!

14/L


2011. jún. 16. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
push up
2011. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! Ne vegyél fel kivágott ruhát! És hidd el nem az összes veled egykorúnak van dekoltázsa, van hogy még egyes idősebb lányoknak sincs.
2011. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de én szeretnék...sovány vagyok és van cicim de dekoltázs semmi...kérlek szépen segítsetek!!!!
2011. jún. 16. 19:00
 4/13 anonim ***** válasza:
Menj el melltartót venni, és próbálgasd, hogy melyik nyomja össze a melleidet.
2011. jún. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de nincs valami olyan kaja amitől gyorsan nő??
2011. jún. 16. 19:06
 6/13 anonim ***** válasza:
egyél sok zsíros kaját,az mindenhova megy,szóval a melledre is.
2011. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vegyél egy olyan melltartót, ami kisebb méretű, mint ami rád való, tehát a lényeg, hogy kiemeljen minél jobban.
2011. jún. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha van melled,akkor csak egy megfelelő melltartóra van szükséged,hidd el nagyon melltartó függő.Nem feltétlenül kell push up,nekem több egyforma vastagságú melltartóm is van,méretben is egyformák mégis van amelyikben sokkal szebb a dekoltázsom.
2011. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha lenne olyan kaja amitől nő a mell, minden nő bögyös lenne......

Ha hízol akkor hízol mellre de mindenhova máshova is. Én azt vallom inkább legyen kicsi mellem mint nagy fenekem.


Melltartót tudsz venni push up-osat, szivacsosat, de még 14 vagy, kb. 20 éves korig változik a mell szóval még ne aggódj előre.


Egyébként meg 14 évesen nem baj ha nem a melledet nézegetik a fiúk, fiatal vagy te még ahhoz hogy ezen aggódj hogy nincs mit kidobni.

2011. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát még senki sem talált tuti megoldást a természetes mellnövesztésre, mármint azon kívül, hogy hízzál batár nagyra és akkor a melled is nőni fog.

Várj még, 14 évesen alig léptél be a serdülő korba. Még az is megeshet, hogy neked lesz a legnagyobb.

Valamint ha nem vagy teljesen lapos, akkor kár izgulni, nem minden férfi a mellekre bukik, van aki a seggekre.

2011. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!