Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orrpiercing, szerintetek?

Orrpiercing, szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik, de nem merem megcsináltatni. Nem a fájdalomtól félek hanem, hogy nem fogják jó szemmel nézni. Védőnő hallgató vagyok. Véleményeket várok.
2011. jún. 17. 11:43
 1/8 szamóca.. ***** válasza:
100%

ha nagyon para majd kiszeded.

de az azért már elég elterjedt pc, nem hiszem hogy bárki beleszólna ha nem vmi orbitális nagy karikát raksz bele.

2011. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 jamesbond válasza:
8%

Nekem hasznos a piercing. Első pillanatban meg tudom állapítani a viselőjéről, hogy mentális zavarral küzd, így sok időt és felesleges beszélgetést megspórol.

Ha nincs semmilyen komoly komplexusod, mentális zavarod akkor felesleges ilyen bélyeget magadra aggatnod. Más módon is fel lehet hívni a figyelmet.

2011. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem csináltasd meg nyugodtan:) Nem hinném ,hogy bárik megszólna érte ,de ha mégis akkor kiveszed és volt nincs:)


2.válaszoló.. nekem is van és képzeld semmilyen mentális problémám nincs, meg különben is mire alapozod ezt a kijelentésedet? Elég felületesen ítéled meg az embert, ez minősít téged!

2011. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szamóca.. ***** válasza:
58%
ma 12:22 - na tök jó, ez számomra is hasznos, ha valaki így vélekedik, akkor első pillanattól tudom hogy egy felszínes s*ggfej :)
2011. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat, még mindig bizonytalan vagyok, ha nem védőnő szakra járnék, akkor már rég megcsináltattam volna. Szerintem sincs semmilyen mentális zavara annak, akinek van. Ha valaki nem áll szóba velük, akkor így járt.
2011. jún. 17. 15:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem bajom nincs vele, csak olyan elcsépelt... sztem ne. Viszont, ha nagyon szeretnéd, akkor legyen.
2011. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 jamesbond válasza:

szamóca!

Én nem gondolom, hogy s*ggfej volnál mert más a véleményed mint nekem!

Nem a válaszolókat kéne minősíteni, hanem a kérdésre válaszolni.

Nem bántani akarom a piercing-eseket, csak elmondtam a véleményemet más szempntból. Aki akarja figyelmbe veszi.

2011. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szamóca.. ***** válasza:

nem, szerinted csak mentális zavarokkal küzdök. sokkal jobb, köszönöm, megnyugodtam :)

a véleményed elmondhatod úgy is, hogy "nekem nem tetszik a piercing". és máris semmit nem szóltam volna, de az hogy ilyen egyértelműen ennyire degradáló vagy, sé egyetlen ékszer miatt kijelented hogy valójában szefos vagyok, egyértelműen arra utal, hogy felszínes vagy. azokat meg nem szeretem, a s*ggfejet ezért aggattam rád (:

2011. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!