Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orrpiercing ápolása?

Orrpiercing ápolása?

Figyelt kérdés
Hosszú gondolkozás után úgy döntöttem, megcsináltatom az orrpiercinget. Csak egy apró kis köveset szeretnék szúratni. A szakember biztos elfog látni tanácsokkal, de engem érdekelnének a ti tippjeitek/tapasztalataitok.. Szóval arra vagyok kíváncsi, kb mennyi a gyógyulási idő, hogyan és mivel tisztítsam a sebet és az ékszert, és vannak-e még ezen kívül teendőim ezzel kapcsolatban? Izgatott vagyok, és várom a válaszokat! Köszönöm! 16 L
2011. aug. 21. 14:59
 1/3 anonim válasza:
Én anno amikor csináltattam kaptam hozzá fertőtlenítő folyadékot. Annyi volt a teendőm h ebből napi x-szer (nem emlékszem már) csöpögtettem már, és azt hiszem 2 hétig nem mehettem szoliba, szaunába ill. uszodába. A gyógyulási idő azt hiszem ez a 2 hét, fájni nekem egy pillanatig nem fájt. Amikor átszúrta az egy nagyon picit kellemetlen volt, de amúgy 3 éve semmi bajom vele és imádom :)
2011. aug. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
csöpögtettem rá*, bocsi :)
2011. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
örülök :) sokan pár héttel/hónappal utána ki is veszik mert megunják stb.. de ha már évek óta viseled, az klasz :) amúgy nekem Betadine krémet javasoltak, az van is itthon :)
2011. aug. 21. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!