Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bogyós orrpiercing cseréje?

Bogyós orrpiercing cseréje?

Figyelt kérdés

Hali! Kb. 2 hete csináltattam orrpc-t. Apró begyósvégű köveset. De a kő pár napon belül ki is esett belőle. :) Most vettem egy ugyanolyat, orvosi ezüst, de nem tudom hogyan kell kicserélni, de azért addig nem kezdek bele... Szalonba meg lusta vagyok bemenni, ha itthon is meg tudom csinálni! Légyszi segítsetek!



[link]


2011. aug. 31. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiveszed a régit, beteszed az újat
2011. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tegyél bele kampósat...amúgy meg szerinted hogy kéne kiszedni? kihúzod és kész.
2011. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Effy Lizbeth válasza:
Hogy húzná már ki?? XD a bogyós piercingnek az a lényege,hogy beteszed,a bogyó nagyobb de a szár vékonyabb addig nő be a bőr amíg a szár engedi,de mivel a bogyó nagyobb azt te már ki nem szeded csak úgy.Max lereszelni tudod a szárát vagy csípőfogó.passz.De lehet jobban járnál,kozmetikusnál vagy orvosnál ha megkérdezed
2015. febr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Effy Lizbeth válasza:
Bár gondolom azóta mióta írtad ezt már sikerült megoldani :) azért érdekelne hogy csináltad :)
2015. febr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!