Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed rólam?!...

Mi a véleményed rólam?! Milyen tulajdonságok jutnak rólam eszedbe? Hány évesnek nézel? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. jún. 17. 15:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

15-16 körül lehetsz.

Tulajdonságot nem lehet levonni kép alapján,nem szívesen ítélkezem.

Ami nem tetszik,hogy nagyon pózolsz. Próbálj természetes lenni,a tükörben fényképezést meg légyszi felejtsétek el. :D

2011. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

A jobb lábad elég furcsa, legalábbis a képeken.

Az arcod szép szerintem.

2011. jún. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%
Nincs szép arcod. És kicsit tömzsi vagy.
2011. jún. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szerintem szép arcod van,és a hajad az első képen nagyon tetszik. *.*

Kb. 15-16 lehetsz és az alakod is jó.

2011. jún. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Az első képen csinos vagy,DE az a hajszín nem áll jól neked és a haj se,talán ha vastagabb lenne a szemöldököd.

Második kép tucat,átlagos.

Amúgy kedves,aranyos lánynak látlak,15 éves lehetsz kb.

2011. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Sztem. kb 14,15 lehetsz. Semmi különöset nem látok rajtad, egy normális csaj vagy.
2011. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
szerintem 15 körül lehetsz. az alakod is jó, nem vagy tömzsi, az arcod szép. és tetszik a hajad az első képen. :D 16/L
2011. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15 körül lehetsz, az arcod kedves, aranyos. A hajszín szerintem is felejtős, egy sötétebbel sokkal különlegesebb lenne az összhatás...ez az önfényképezés kicsit szerintem is zavaró, talán önbizalom hiányos vagy és túlságosan is érdekel mások véleménye. :)
2011. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
14-15 lehetsz, kicsit kényes is bocsi :) a tükrös kép miatt :D
2011. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%

Még egy 13-15éves kislány, akinek lövése nincs, hogy kéne felöltözni az alkatához. Divatmajom, csordatag. Ez ugrik be. Én nem hangsúlyoznám a helyedben ennyire a lábam, mert kicsit vaskos, rá kéne gyúrni, ha már mindenképp így akarsz felöltözni.

A hajad nekem megintcsak a tipikusan ízléstelen vagyok és reklámozom hatás.

Ezektől eltekintve aranyosnak tűnsz, de talán némi egyéniség és stílusfinomítás jót tenne. Valami természetes, nem ilyen erőltetett.

Ja és ha már mindenképp tükörben fotózod magad: tisztítsd meg a tükröt és ne vakuzz. De az önkioldó jó dolog, és a leggagyibb telefonokban is van manapság. :P

10/4 pont

2011. jún. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!