Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed rólam?!...

Mi a véleményed rólam?! Milyen tulajdonságok jutnak rólam eszedbe? Hány évesnek nézel? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. jún. 17. 15:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Tetszik a lábad :D

18/F

2011. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Helyes,aranyos csajszi lehetsz:)

15-16évesnek nézlek:)

És nagyon jó az alakod:)

2011. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem vagy csúnya. A pózok alapján jó úton haladsz, hogy beállj a hobbiri.cok sorába. Kár.

15 kb.

2011. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nagyon jó alakod, van a pofid is szép. A stílusod meg majd kialakul. 18 körüli lehetsz.

25N

2011. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

idióta plázacica

ez ugrott be elsőre

2011. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Kicsit sokan írnak olyanok ide,akiknek fogalmuk sincs a jóízlésről...


Szóval.Az alakod szerintem nagyon jó.Bár a combodból mehet le 1-2 centi,de szerintem így is okés.A hajad nekem nem tetszik.Legyen szőke teljesen vagy teljesen barna.A barnát javaslom jobban a bőrszínedhez.De a lenövést kerüld el,nagyon gyorsan.:D Az arcod szép,szép az orrod.:) Szemöldököt kicsit vastagíts,amúgy szerintem minden oké.Mostani állapot szerint 10ből 7et adnék,ha rágyúrnál ezekre,akkor 8at.Ja és szerintem 16 vagy.

18/L

2011. jún. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
14-15 éves lány. Elég tömegdivat ruhák, ez a tükörben pózolós nekem kicsit oylan egoista, de az arcod alapján úgy tűnik hogy alapból nem ilyen lennél, csak be szeretnél illeszkedni...(Szóval értsd úgy, nincs emg azaz egoista k.rva arcod. :D)
2011. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Könnyű mondani,hogy tömegruhákat hord,semmi egyedi nincs benne...akkor mit hordjon?Öltözzön rockernek vagy terveztessen ruhát Armanival?Az pedig,hogy lefényképezze magát egész alakosan,csak így oldható meg,tükörben.
2011. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó,én nem vagyok sem rocker, és nem is terveztettem semmit senkivel,mégsem öltözöm úgy ahogy mindenki. Itt az egyéniségről van szó. Ő nyilvánvalóan túl fiatal még ahhoz hogy ez meglegyen neki. DE ez majd kialakul,de addig is ,ha a véleményt kérdezi,nem mondhatnak mást,mert ez van. ÉS bocs,de kb mindenki ugyanezt mondta,akkor gondolom mindenki hülye nem?... Nem egyedi,és nagyon számít neki hogy a többiek mit gondolnak,ezt bizonyítja az is hogy feltette ezt a kérdést!
2011. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek uccsóval. Minden rosszindulat nélkül, de én is ezt gondolom. :)
2011. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!